Zatočte s celulitídou

Problém však nastáva v prípade, že naša pokožka je postihnutá celulitídu. Celulitída je neželaný objav no ženskom tele. Objavuje sa najmä na stehnách a bruchu. Vznik celulitídy stále nie je presne známy. Môže za ňu čiastočne zlá životospráva, kilá navyše, ale najmä genetika. Žiadna žena však v plavkách nechce ukazovať túto nedokonalosť. Snažíme sa všemožne zbaviť príznakov celulitídy. Prvé čo by ste mali urobiť je zmena životosprávy. Dôležité je však používať rad správnych kozmetických prípravkov určených práve v boji proti celulitíde. Ide najmä o peeling a mydlo.

mydlo

Na boj proti celulitíde Amourdeadsea ako stvorená. Prípravky Amour môžete používať už v prípade vyskytujúcej sa celulitídy, ako prípravky na zníženie viditeľnosti tohto problému pokožky, ale aj v prípade, že celulitída sa u vás ešte neobjavila. Prevencia je rovnako dôležitá ako liečba.

Hydratačný telový peeling so soľou a olejmi z mŕtveho mora a prírodnýmmi olejmi.

Ako už z názvu vyplýva ide o peeling, ktorý vďaka malým čiastočkám bojuje s nedokonalosťami. Celulitída je výrazne eliminovaná a masáž pomocou peelingu zlepšuje krvný obeh. Peeling je obohatený o prírodné oleje, ktoré dodajú vašej pokožke navyše svieži a hydratovaný vzhľad. Potrebné je tiež pokožke dodať živiny z vonku.

telová kozmetika

Anticelulitídne minerálne mydlo na telo s morskými riasami a olejom.

Anticelulitídne minerálne mydlo viditeľne vyhladí pokožku a zabezpečuje čistenie a odstránenie nadmerného množstva tekutiny v bunkách.

Pre čo najlepší výsledok používajte anticelulitídne mydlo každý deň na odstránenie nečistôt a následne aplikujte peeling, ktorý zabezpečí prekrvenie pokožky a zbaví ju známok celulitídy. Kozmetická sada Amour na boj proti celulitíde by nemala chýbať v žiadnej kozmetickej rade u žien, ktoré sa starajú o svoj zovňajšok. Celulitída je jav, ktorý nechce mať predsa žiadna žena.

About the Author

You may also like these