Tak už neváhajte a skúste, čo dokáže šikovná tantra masérka

Príjemná únava z fyzickej činnosti je vítaná, pretože pomáha dobrému spánku, keď zaspíme ako „drevo“. Môže sa však stať, že k tej fyzickej sa pridá aj psychická záťaž, a to je už trocha zložitejšia situácia, ktorú treba riešiť vhodnou metódou, napríklad absolvovaním tantra masáže. Ide vlastne o rituál, zahŕňajúci telesnú masáž s prvkami psychickej očisty.

Dušu a telo treba zjednotiť

Absolvovať tantra masáž je rozhodnutie, ktoré nerobí veľa z nás, ale ak sa už na ňu dáme nahovoriť, odborný a šikovný personál masážneho salóna je záruka, že to neoľutujeme. Rituál tohto spôsobu relaxácie nás aspoň na krátky čas zbaví ťažoby všedných problémov, príjemné dotyky, hladkanie a stimulácia aj intímnych častí tela prehlušia našu nepohodu a privedú až k nepoznanej rozkoši, prežitiu slastných pocitov, spojených s vyvrcholením.

Masážne salóny sa nazývajú aj „oázy pokoja“, a asi aj právom, lebo každý zákazník tam nájde svoj pokoj, uvoľnenie spolu so vzrušením. Návštevu si môžete zaistiť objednaním sa na tantra masaze Bratislavatantra presný termín, ale treba vedieť, že ak budete chorí alebo trpíte nejakými kožnými ťažkosťami či prídete opití, do salóna vás nepustia. Masáž vám poskytne dievča, ktoré si sami vyberiete a bude to jedna z mnohých druhov na základe vášho želania. Popri všetkých je najvzrušujúcejšia masáž lingamu.

Príjemné prostredie a relax, skúsite?

Hygiena je základ, preto je sprcha to prvé, čo vám v salóne ponúknu, potom, čo si vypijete šálku lahodného čaju alebo kávy, až následne môže začať rituál masáže, tej, ktorú ste si sami objednali. Pod rukami šikovnej masérky nemusíte myslieť na nič iné, iba na to, aké je to vzrušujúce a užívať si pritom každý jej dotyk rúk alebo niektorej inej časti jej tela. Svoje pocity, sny a túžby jej môžete povedať bez výčitiek, pretože celý rituál sa bude uberať smerom, ktorý na ne nadviaže. Vaša návšteva prebieha v maximálnej diskrétnosti, takže strach z prezradenia nie je namieste, chce to uvoľnenie a prázdnu hlavu, aby ste si dokonalo mohli užiť každú minútu tejto návštevy. Rozlúčka slovom „namaste“ bude vhodnou bodkou za touto masážou, malý darček ako poďakovanie vám ju bude dlho pripomínať a možno vás aj donúti vrátiť sa k nim po ďalšie príjemné a vzrušujúce zážitky.

About the Author

You may also like these