Záujem o mobilné domy rastie

Posledné roky sú kvôli financiám stále viac populárne byty. Ale kto by už nechcel mať vlastný pozemok s domčekom, ktorý by využíval či už na bývanie alebo aspoň na rekreáciu, kde môžu stráviť víkend? Kým v Amerike ide o tradičnú záležitosť, u nás tento trend ešte len začína. Reč je o mobilných domoch. Trend mobilných domov sa v celej Európe stáva čoraz viac populárny.

mobilný dom

Mobilný dom predstavuje alternatívu pre rodiny či páry, ktorý hľadajú štandard za nižšie ceny. Mobilný dom môže mať viacero využití a obľúbený je najmä vzhľadom na krátku čakaciu dobu. Svoje obydlie môžete mať už za niekoľko týždňov.

Chatka.

Najčastejšie sa u nás mobilné domy využívajú na rekreačné účely. Používané sú ako chatky na záhradkách, kde majitelia trávia voľné chvíle či voľné víkendy. Je to dobrá alternatíva pre ľudí, ktorý hľadajú hotovú stavbu a nechcú investovať veľa peňazí.

Alternatíva na rodinné bývanie.

Vylúčené nie je ani používanie mobilného domu na každodenné bývanie. Je vhodnou alternatívou medzi domom a karavanom. Obsahuje všetko čo je potrebné na bežné bývanie.

kuchyňa

Podnikateľské priestory.

Máte vlastný pozemok, no na murovanú stavbu nemáte čas či peniaze? Práve na to je ideálny mobilný dom. Dokážete z neho vyrobiť dokonalé podnikateľské priestory.

Mobilný dom si môžete zadovážiť kompletne pozostávajúc z obývacieho priestoru s pohovkou, kuchyne, spálne a kúpeľne so sprchovacím kútom a WC. Mobilný dom si môžete prispôsobiť svojim potrebám. Preferujete väčšie okná? Chcete terasu? Domy sú kvalitné, holandskej značky s dlhoročnou tradíciou. Takýto dom vám dopravia až na pozemok. Nemusíte riešiť materiál ani stavbárov. Výhodou sú nízke energetické náklady, vďaka ktorým môžete ušetriť.

Mobilný dom je rýchla a jednoduchá cesta ako sa dostať ku vlastnému, kvalitnému priestoru vhodnému na rekreáciu či plnohodnotné bývanie.

About the Author

You may also like these