Muži

Každá žena túži mať pri svojom boku svojho muža. Je to tak dané, muži sú potrební pre naše životy. Chceme, aby náš chlap nám bol oporou, pomáhal nám vychovávať naše malé ratolesti, chceme, aby prinášal domov zarobené peniaze. Avšak potrebujeme ho aj na to, aby sme sa mali každý deň komu vyrozprávať. Náš partner nás vždy vypočuje.pekne oblečený muž
Správanie u mužov je rôzne. Každý chlap je iný. Vieme rozlíšiť pokojnejších mužov, ktorí keď prídu z práce, sú usmiati a pekne pokojným hlasom sa porozprávajú so svojou ženou o tom, ako bolo dnes v práci alebo aj o iných veciach. Urobia svojim deťom program a nekomentujú večeru, či je dobre navarená a podobne. Potom sú muži takzvane prchkí či výbušní. Takíto muži, keď prídu z práce, nestačí im, že im ich žena pripravila večeru, ale musia mať k nej pripomienky, ba dokonca existujú aj takí, čo hneď spravia doma krik a „vybuchnú“ za maličkosti. Takýchto mužov existuje veľmi veľa, pretože zvyčajne sú zničení zo svojej práce.
Ich záľuby sú rôznorodé. Niektorí sa do práce doma pustia hneď, iným to trvá aj vyše mesiaca, pokým niečo doma urobia. Sú takí, ktorí pomáhajú svojim manželkám aj s domácimi prácami, hoci to nie je v ich povinnostiach. Mnohí muži majú veľkú záľubu v autách. Či už v pozeraní nových, alebo opravovaním starších áut vo svojej dielni. Poznáme aj veľa takzvaných kutilov. Tí doma vo svojich dielničkách vymýšľajú rôzne výrobky, napríklad stolíky, stoličky a hračky pre deti. Muži majú radi aj rôzne stavbárske práce, hlavne, keď si ich spravia v rámci svojho voľného času. Majú svoj pokoj a vtedy ich napadajú rôzne nápady, ako si svoj príbytok zveľadiť.muž v domácnosti
Avšak nájdu sa aj leniví muži. Prídu domov z práce, ľahnú si na sedačku a pozerajú televízor. Takýchto chlapov asi žiadna žena nemá rada. Ich výhovorkou je, že celý deň „makali“ v práci a už sú unavení. Ženy! Pýtam sa vás: „Koľké by sme nevstali ani zo sedačky, ak by sme nepracovali druhú smenu aj doma?“ Keď prídeme zo svojej práce, doma nás čaká druhá. Treba navariť, spraviť večeru, poumývať riady a poprať, a mnoho ďalších prác, ktoré by nám inak ostali do ďalšieho dňa. Muži si veľakrát neuvedomujú, čo všetko musíme urobiť a aké sme unavené.
Väčšina mužov nechodí do obchodov. Niektorým stačí, keď im oblečenie kúpi ich manželka. Však predsa manželka viem, čo rád nosí ich muž. Preto sa spoliehajú na nás ženy ešte aj v tomto. Česť výnimkám, ktorí si dajú námahu ísť do obchodu a vybrať si niečo na seba podľa svojho vkusu.