Muži! Toto ženy na vás milujú!

1.       Drsný a predsa láskavý
Ženy skutočne túžia po mužoch, ktorí sú v niekedy vo vzťahu tvrdší. Pretože ženy ako jemné stvorenia potrebujú cítiť pocit bezpečia a ochrany. Pohľad na „drsňáka“ zobúdza v ženách živočíšnosť . Taktiež ženy priťahuje chlapská túžba po rodine.

Preto sa častokrát ženy rozplývajú nad tým, keď keď muž na malú chvíľu odloží status drsňáka. Určite sa každej zapáči keď jej niečo zašepkáte večer do uška, alebo ak sa „namakaný“ chlap prihovorí malému dieťaťu. Správnou kombináciou nehy a drsnosti, si muž získa srdce ženy.
muži při přípitku
2.       Gentleman
Sadnúť si niekam na pokec a stále sa správa ako gentleman? Toto ženy milujú! Byť rešpektovaná mužom, ktorého miluje je vlastnosť, ktorú vyhľadáva veľa žien. Chlapi otvorením dverí na aute, alebo ponúknutie stoličky dostanete svoju partnerku určite do kolien.

3.       Vie sa o seba postarať
Ak sa vie postarať sám o seba, je viac ako pravdepodobné, že sa dokáže postarať aj o partnerku a rodinu. Je dobré ak muž dokáže pripraviť niečo ľahké na jedenie, zaliať kávu a opraviť veci v domácnosti. Nie je veľmi atraktívne ak muž sedí na gauči a čaká, že ho bude partnerka obsluhovať pri každom jeho želaní.

4.       Múdry so zmyslom pre humor
Inteligencia je vlastnosť, ktorá sa dá nadobudnúť a človek na nej môže zapracovať. Ženy obdivujú mužov, ktorí sa radi vzdelávajú, no netreba zabúdať na humor, ktorý je tiež veľmi dôležitý. Neexistuje žena, ktorá by pri sebe nechcela mať inteligentného a zábavného partnera.
mladý romantik
5.       Pozornosť
Ženy chcú byť obletované, chcú vidieť, že sa o ňu jej chlap zaujíma. Ak si neviete zapamätať dátum jej narodenia, radšej si ho zapíšte  za uši. Pozornosť môžete dokázať aj tým, že sa jej spýtate na to aký mala deň a snažte sa vypočuť si ju a niečo si zapamätať. Pri ďalšej konverzácií  sa spýtajte aj na jej kolegyňu, či známu a jej určite rozbúši srdiečko, že si pamätáte aj na jej známych.

Je aj veľa iných maličkosti, ktoré ženy na mužoch milujú. Tie základné by ste si vy muži mali čo najskôr všimnúť. A pre ženy platí to isté. Je dôležité si svojho partnera všímať a preukazovať mu toľko pozorností a lásky, koľko je možné.

About the Author

You may also like these

No Related Post