Čo je „in“? Pánska móda na jar roku 2017

Módny priemysel dnes inšpiruje oblečenie, ktoré vyráža dych. Rok 2017 sa bude vyznačovať novou úrovňou extravagancie a originality. Týka sa to materiálov, potlačí a samotných strihov oblečenia. Všetky doterajšie predstavy a pravidlá môžete tento rok porušiť.
pánská móda

Košeľa je základ
Pred nákupom košele si musia páni dobre premyslieť kam ju budú nosiť. Podľa toho sa zvolí strih aj vzor. K pracovnému obleku sa nosia decentnejšie vzory. Ak idete na výlet a chcete sa uvoľniť, tak k džínsom voľte košeľu s odvážnym vzorom aj strihom. Nikdy si neobliekajte košeľu s krátkym rukávom, pokiaľ chcete byť považovaný za elegána. Takýto kus oblečenia je aj do obleku tabu. Svoj šatník si usporiadajte s rozvahou.

Ak preferujete prúžkované obleky, je nutné mať aj niekoľko kusov jednofarebnýh košieľ. Ak majú obleky iba jednu farbu, hodia sa k nim vzorované košele. Modré aj biele košele sú základ. Iné farby ako je šedá sa skvelo hodí k tmavomodrému obleku. Veľkosť košele musí súhlasiť s vašou postavou.
obchod s oblečením
Ak ste štíhly, odvážte sa obliecť si užší strih košele. Ak ste zavalitejší, poslúži vám košela so skladmi na chrbte, ktorá vám umožní väčšiu voľnosť v pohybe.
Košeľu si vždy pred zakúpením vyskúšajte. Keď si ju zasuniete do nohavíc nesmie vám vytŕčať. Musí sedieť na ramenách a látka medzi gombíkmi sa nemá roztvárať. Nemali by ste si ju byť schopný vyzliecť, kým si nerozopnete gombíky na manžete. Pod zapnutý golier by ste mali byť schopný strčiť dva prsty.
Jarná bunda
Kolekcia pánskych zimných a jarných búnd ANORAC kladie dôraz na klasiku strihov v kombinácii s modernými materiálmi. Originalita dizajnu a detaily jednotlivých strihov vám túto jar dodá pocit elegancie a komfortu zároveň. Najmodernejšie materiály s kovovým vláknom implementovaným v bunde dodá luxusný vzhľad a zároveň antistatický efekt a zahreje aj počas chladnejších jarných večerov. Ako výplň táto značka používa prachové alebo umelé perie. Garancia ľahkosti a komfortu v širokom rozsahu teplôt vás zaiste presvedčí.

Štýl je vo svete módy najdôležitejší. Tento stroj na vkus je neustále v pohybe.
Z celebrít sa stávajú módni návrhári. Tzv. fast fashion dnes zarába z celého módneho priemyslu najviac. Inšpirácie od popredných značiek stíha dostať do svojich predajní v priebehu niekoľkých týždňov od prezentácie kolekcie na módnej prehliadke.

About the Author

You may also like these