RGB LED pásiky pre Vašu atmosféru

LED technológia už pohltila takmer každú domácnosť, či iné komerčné priestory. LED technológia prináša zelenú budúcnosť s vysokou úsporou elektrickej energie. Dnes Vám chceme priblížiť produkt, ktorý nie je určený len na bežné spotrebiteľské účely ale ktorý dokáže spríjemniť a spestriť Váš život. Ponúkame Vám LED pásiky. Konkrétne RGB LED pásiky 10m Ledprodukt.sk. Jedná sa o kompletné 10m dlhé sady vybavené LED RGB ktorý je osadený chipmi SMD5050 s počtom 30LED/m, alebo 60LED/m, diaľkovým ovládačom a napájacím zdrojom. Podľa výberu sady je k dispozícii diaľkový ovládač s rôznym počtom funkcií.

LED pásik

Všetky RGB LED pásiky sú vhodné pre umiestnenie k podsvieteniu sadrokartónových podhľadov, políc, obývacích a televíznych stien, chodieb, vstupov, výkladov, obchodných častí, barových pultov, terás, reklamných pútačov a mnohých iných. Vašej predstavivosti sa medze nekladú a tieto RGB LED pásiky je v podstate možné umiestniť všade. Samozrejme, je myslené aj na náročnejších zákazníkov a tak si môžete vyberať z RGB LED sád ako pre umiestnenie v interiéri tak aj v exteriéri. V našej ponuke nájdete napríklad kompletnú sadu 10M IP65 30LED/M RGB P8SIK, RF1 – vodeodolný, takže je možnosť ho umiestniť napríklad na terasu, či pre osvetlenie iného vonkajšieho priestoru. Tento RGB LED pásik ponúka možnosť meniť farby, nastaviť stmievanie a mnoho iného. Jeho životnosť dosahuje až do 50 000 hodín. Tento pásik je samozrejme dodávaný s diaľkovým ovládačom. Ako všetky nami ponúkané RGB LED sady.

led farby

Taktiež ponúkame napríklad RGB LED pásik PROFI 10M SMD5050 60LED/M, IP20,24V,RF9 – kde jeho životnosť taktiež ako u predchádzajúceho RGB LED pásika dosahuje do 50 000 hodín, no nie je vodeodolný a preto je nutné alebo možné ho umiestniť len do interiéru. Rovnako je vybavený diaľkovým ovládačom s množstvom funkcií, ktoré tento RGB LED pásik ponúka. Pri RGB LED sadách nie je nutná viditeľnosť prijímača k diaľkovému ovládaču, ten môže pokojne ostať ukrytý napríklad v sadrokartónovom podhľade. Na našej stránke ledprodukt.sk toho nájdete omnoho viac, preto nás navštívte a vyberte si z množstva ponúkaných RGB LED pásikov v sadách.

About the Author

You may also like these