Vlastnosti správneho muža

Žena sa neustále pýta samej seba, aká by mala byť. Čo by mala robiť, aby bola pre muža atraktívna. Čo by mala robiť, aby sa vyhla trápnym situáciám alebo aby bola jednoducho sa každú cenu milá a prívetivá. Rozmýšľajú takýmto spôsobom aj muži? Alebo sa nad tým absolútne nezamýšľajú? Každému je jasné, že aj muži majú svoje dni a veľmi veľa vecí sa im na sebe nepáči. Je to normálne a úplne bežné. No napriek tomu si občas kladieme otázku či by na sebe chceli vôbec niečo zmeniť. Chceli? Alebo sú so sebou nakoniec úplne spokojní? Ťažko povedať. No my vieme, ktoré vlastnosti by mali mať, aby sa stali pre ženy naozaj neodolateľnými. Tak sa na to teda spoločne pozrime.

gesto

Muž by mal byť:
1.       Inteligentný. Žiadna zo žien nechce chodiť s hlupákom. Je jasné, že keď má chlap niečo v hlave, posúva ho to automaticky o level vyššie. Každá žena vám to potvrdí. Je to sexi, inteligencia je pre každú jednu z nás maximálne príťažlivá. Niet sa čomu čudovať. Chlap však nemusí mať vysokú školu, aby bol inteligentný.

2.       Vtipný. Každý predsa vie, že najviac stratený deň je ten, kedy sa nezasmejeme. Keď sa nesmejeme, je všetko úplne v háji. A práve preto by sme mali myslieť na to, že vtip je to, čo búra bariéry. Ženy si viac zakladajú na tom, aby bol chlap vtipný, viac ako pekný. Tvár vás predsa poteší len na pár týždňov, no humor ostane už navždy, no nie?

3.       Charizma. To je to, čo skutočne predáva. Charizmatický chlap je niečo, čo ženu úplne prevalcuje. Ale to nie je len tak. Musí to z neho vyžarovať. Je jasné, že inak to skutočne nepôjde.

deprese

4.       Pokora. Tá sa u ľudí dosť často podceňuje, no verte tomu, že každý to skutočne ocení. Keď budete pokorný, máte tú najväčšiu šancu dostať sa naozaj kamkoľvek. Pokora otvára dvere úplne všade. Tak prečo by ste sa vôbec mali stresovať? Ak máte všetky tieto vlastnosti, ste jednoducho dokonalý chlap.

About the Author

You may also like these

No Related Post