Rúže valcujú svet

Ak je niečo v oblasti líčenia v poslednej dobe skutočne supermoderné, tak je to bezpochyby určite rúž. Tekutý, matný, metalický, jednoducho rúž. Rúže doslova ovládli svet a zmasakrovali tekuté linky, ktoré boli na výslní už tera poriadne dlho. Asi už bolo načase, aby ich vyradil silnejší konkurent, no nemyslíte? Ale asi nikto z nás nečakal, že práve rúže budú tým, čím sa stane veľká väčšina z nás posadnutá. Móda je jednoducho z veľkej časti absolútne nepredvídateľná a práve preto ju všetci tak milujeme. V líčení trendy neprichádzajú a ani neodchádzajú tak veľmi rýchlo, ako by sme čakali. No napriek tomu je to niečo, čím by sme sa mohli začať zaoberať. Tak, keď už sme pri tých rúžoch, pozrime sa na ne zbližšia. Aké trendy nás sprevádzajú práve v tejto oblasti?

vlasy
 
Matné metalické rúže
Hit tohto roku, ktorý sa stal za relatívne krátky čas skutočne neskutočným. Kombinácia niečoho trblietavého, ale zároveň matného je naozaj niečo neuveriteľné. Vyzerá to na perách skutočne perfektne. A najlepšie je, že je to vhodné práve na rôzne významné udalosti, kedy sa nemusíte ani výrazne namaľovať, pretože úplne stačí, keď si dáte na pery rúž a môžete vyraziť na svadbu alebo aj na ples.
 
Matné rúže
Hit matných rúžov je stále pretrvávajúci a niet sa čomu čudovať. Aj keď práve matné rúže pery veľmi často vysušujú, je pravdou, že na ústach vydržia neskutočne dlho. Niektoré ženy ich majú problém z pier vôbec dostať a to je niečo, čo naozaj oceňujeme. ďalšou ich výhodou je to, že keď zaschnú, takmer vôbec sa neotláčajú. Takže takto sa vyhnete otlačkom na pohároch, ale pokojne môžete dať svojej polovičke aj pusu.

klobouk
 
Čím tmavšie, tým lepšie
Veľkým prekvapením sú rúže, ktoré svojou farbou vedia naozaj zaujať. Od čiernych, tmavofialových, hnedých až po sýto bordovo červené. Tieto rúže skutočne kraľujú všetkým ostatným a niet sa čomu čudovať. Vyzerajú na perách naozaj veľmi sexi.

About the Author

You may also like these

No Related Post