Výšia minimálna mzda či klam

Ø  Niekto zarába nadpriemer , niekto má strednú cestu a niekto zarába úplne minimum.  Čo chcem tým povedať ? Že to čo máme teraz po zvýšení minimálnej mzdy je stále málo. Pretože ťažko zarábajúci ľudia majú minimum . Ceny potravín , pohonných látok, ceny za elektrinu , plyn , nájom všetko ide smerom nahor. Ako si môžete dovoliť všetko toto platiť keď máme len minimálnu vo výške 480 eur. Stále to nestačí pretože musíme platiť za všetko, a neostáva nám nič. Si zoberte že človek ktorý pracuje od rána do večera nezarobí toľko ako taký premiér ktorú nerobí nič.
 
peníze

Ø  Človek ktorý sa tej práci naozaj narobí , a pracuje aj cez sviatky , a dokonca aj v nedeľu nedostáva žiadne príplatky , a ani 13 plat. Prečo ? To sa musíme na všetko ozývať a robiť pochody ktoré aj tak nikam nevedú ? Vieme si povedať názor , ale keď sa vyjadríme zamestnávatelia sa vyhrážajú výhodným z práce. Máme my vôbec nízke právo , čo sme len obeťami akej si hru v parlamente ? Kedy už konečne ľudia vo vláde a je jedno či to je opozícia či koalícia pochopia že my nechceme divadlo v parlamente ale niekoho kto bude tento štát naozaj riadiť , chceme pevnú ruku ktorá nám dá to čo chceme a nie len úbohé zvýšenie minimálky  o pár desiatok eur .
 
podnikání

Ø  Väzení čitatelia možno si s tohto článku niečo zoberiete a možno nie , ale musíte pochopiť že je to len názor ktorý aj tak nikto riešiť nebude. Nikoho nenútim aby išiel von a začal pochodovať za zvýšenie minimálky , chcem len aby ste si konečne otvorili oči a tiež povedali názor ktorý bude mať silu  pretože väčšina dokáže viac ako jednotlivec. Dúfam však len jedno , a to že o pár rokov príde to čo tvrdím stále. Ak nedostaneme to čo chceme za chvíľu sa z nás stanú migranti ktorý pôjdu za lepšie platenou  pracou do zahraničia.

doklady
 

Som mladý človek ktorý nechápal politiku a keď som po prvý krát išiel voliť nevedel som koho , dnes e viem že všetci ktorý sú tam majú nízku kazu , je jedno či už takú či onakú , e majú , chcem len tým povedať že všetci máme nijakú krivdu z minulosti , preto to neriešte a venujte sa hlavne ľuďom ktorý potrebujú skutočne pomôcť , ľuďom ktorý vám veria a hlavne pomôžte ľuďom ktorý si vás zvolili , pretože vy ste tu ktorý majú moc urobiť  niečo pre ľudstvo.

About the Author

You may also like these

No Related Post