Snehový kráľ

Tohoročná zimná sezóna sa blíži k svojmu koncu. Radosť nám robila Petra Vlhová aj skvelá Nasťa Kuzminová, ktorej sa na konci kariéry podarilo splniť si všetky svoje sny. Ukážková kariéra olympijskej víťazky, majsterky sveta a dámy, ktorej sa podarilo deklasovať zvyšok súťažiacich v predposledných svojich pretekoch, keď o viac ako 100 sekúnd predbehla svojím rýchlym behom konkurenciu. To ale nie je všetko. Ako jediná strelila všetkých 20 striel a splnila si svoj životný sen o štyroch nulách. Všetci sme ti to priali a ďakujeme za fantastickú reprezentáciu.

lyžování

  • Snehovú kráľovnú máme- možno hneď dve.

Kto vyhrá súťaž o najlepšieho športovca roka ? Petra alebo Anastasia ? Zaslúžili by si to veruže obe.
V mužskej kategórii nemáme také zastúpenie a tak snehového kráľa musíme hľadať inde.

  • Snehových kráľom pre mňa je Marcel Hirscher

Famózny rakúsky lyžiar. Majster najtočivejších disciplín, ktorý tiež avizuje koniec svojej skvelej kariéry.
Majster sveta a olympijský víťaz si získal srdcia divákov svojím enormným nasadením a neobyčajnou túžbou po víťazstve. Kiežby mal pokračovateľov úspechov možno aj u nás.
Teší ma, keď sa v posledných rokoch upriamujú naše zraky na mládež. Tu veru treba začať. Tu treba u malých detí prebudiť záujem a vybrúsiť kryštál dokonalosti. Medzi nimi je nový snehový kráľ-
Áno- možno je práve u nás !

hory

Svoj obdiv si zaslúžia aj paraolympionici. Ich športové výkony sú obdivuhodné. Každý jeden z nich je snehovým kráľom. Dokázali prekonať samy seba a to si veru zaslúži uznanie, obdiv, ocenenie.
Reprezentujú naše krásne Slovensko najlepšie. Všetci športovci, ktorí nám robia dobré meno si zaslúžia pocítiť uznanie verejnosti. Nezačínajme športové správy NHL, ale úspechmi domácich športovcov. Informujme o ich úspechoch aj o pretekoch a časoch, kedy budú. Toto mi často chýba.

About the Author

You may also like these

No Related Post