Leto moje milujem ta

Pomaly sa blížia dovolenky a oddych.  Na aké destinácie sa chystáte my tu zatiaľ po Slovensku možno v auguste niekedy do Vacova kde sa narodila moja babka a mamke tam chutila zmrzlina ktorá bola ako vánok a šľahačka ako vánok taká jemná. Chcela by som to aj ja vidieť. Voľakedy sme chodili do Maďarska pokiaľ žili moji starý rodičia ale aj inde. Pamätám si keď som bola dieťa boli sme na Balaton vtedy v stane bolo to za socializmu teraz by som určite sa ubytovala v hoteli. Chodili sme aj na iné dovolenky naposledy na takej dlhej dovolenke sme boli v Taliansku časť ALASSIO ale to je už dávno od vtedy len po Slovensku nakoľko je mamka už staršia ani to zdravie nie je už 100% ale ešte ako tak.

slnkom pobozkaná

A čo si zobrať na dovolenku ja mám už nejaké veci v pláne čo doprajem pomaly kupujem na letnú dovolenku keď len v prírode ale chystám sa. Včera mi prišli RIFLOVE šaty objednala som si aj kabelku aj ruksak aj sandále a  kúpila som SILT slamený je to veľmi moderné . Sledujem moderné trendy . Dnes mi prišiel kozmetický balík letné trendy ORIFLAME. Milujem výzvy. Leto je na oddych nie aby človek len ustavične bol v zhone a v jednom kolotoči. Treba vedieť aj oddychovať. Škoda že nemám vlastný bazén aby sa človek mohol si zaplávať a relaxovať. Poviem vám pravdu že cez školský rok je toho až až. Rada sa opaľujem vyhrievam na slnku naberám vitamín D.

leto milujem

Ale tak uvážené. Mám plážovú loptu aj šľapky. Kúpila som včera nám farbu na vlasy ja si ju dám už len potom pred dovolenkou ja som si farbila nedávno. Mamine som kúpila zaujímavú farbu rubínovo červenú dám si ale len pramienky. Chcem si objednať aj kozmetiku JAWERLLE rada skúšam rôzne novinky či už v kozmetike aj v móde ale dajú sa čo sa týka módy aj za menej. Nepotrebujem drahé značkové veci. Prišli mi katalógy už na mesiac júl sú tam neskutočne perfektné výrobky. Ja ako Avon lady aj ORIFLEM a pod. má na sebe každý deň iný voňavky. Občas aj dostanem darček nakoľko robím objednávky takmer každý mesiac. Dnes mi prišli dvoje tiene očné aj mydielka ORIFLAME a iné. Robím si zásobu na leto ale robím pre nich aj INFLUCER. síce na tom ešte nejak nezarábam ale do budúca to chcem robiť naplno.

About the Author

You may also like these