Doprajte vašim interiérom sklenené dvere na mieru

Z hľadiska bývania poznáme niekoľko štýlov a takisto si môžeme všimnúť, že v niektorých interiéroch prevládajú isté prvky, súčasti a doplnky bývania zo špecifických materiálov. Ak sa máme pozrieť na nejaký moderný trend, potom v tejto spojitosti spomeňme sklenené prvky. V komerčných, kancelárskych, ale aj rodinných interiéroch pôsobia veľmi štýlovo, moderne a nadčasovo. Zo všetkých sklenených možností spomeňme tú najpopulárnejšiu- posuvné dvere a fakt, že dnešní spotrebitelia si môžu nechať zhotoviť štýlové sklenené dvere na mieru LMmont.

dvere, klučka

A čo s nimi získate?

  • Vďaka ich jedinečnému dizajnu s nimi oživíte štýl vášho interiéru a samozrejme získate aj funkčné dvere- často krát s praktickým posuvným otváraním, ktoré šetrí miesto. A nielen to.

Je to zároveň ideálna súčasť, ak potrebujete rozdeliť vaše priestory, no pritom v nich zanechať dostatok svetla, miesta a vzdušnosti.

Z tohto dôvodu sa používali a naďalej používajú v administratívnych a kancelárskych priestoroch, hoci dnes sú doménou takisto trendového bývania a domácností, čo si potrpia na moderné prvky. Dizajn takýchto dverí sa vie dobre prispôsobiť rôznym trendom a štýlom bývania- skvele doladia luxusnejšie priestory a ocenia ich napríklad aj fanúšikovia minimalizmu- vďaka ich jednoduchosti, no zároveň nenahraditeľnej elegancii a schopnosti šetriť miesto v priestoroch.

dvere, sklo

Možno sa ale pýtate- sú bezpečné a dostatočne odolné?

  • Odpoveď znie áno, za týmto účelom sa pri výrobe sklenených dverí používa špeciálne kalené, tvrdené bezpečnostné sklo, ktoré by malo ustáť aj silnejšie nárazy. V prípade rozbitia sa rozsype na malé zaoblené kúsky.

Ale späť k ich estetike a k tomu, ako vyzerajú. Väčšinou si v tejto spojitosti predstavíme jednofarebné, priesvitné sklo, ale v skutočnosti sa v prípade záujmu dajú s dverami spraviť rôzne zákroky- pieskovanie, potlač, či možnosť zvoliť sklenené výplne rôznych farieb.

About the Author

You may also like these