Čo na stužkovú? 4 rady sa dostať do gala

1. výber vhodných šiat
Pred tým ako si kúpite šaty len tak na oko, zamyslite sa prečo by ste si ich mali pred zaplatením vyskúšať. Na začiatku si uvedomte, že v týchto šatách budete prinajmenšom aj viac ako 12 hodín! Uistite sa, že vám šaty dokonalé sadnú, nikde vás netlačia a nikde vám nevytŕčajú. Je dôležité cítiť sa v ním príjemne pretože nebudete celý deň len stáť na nohách, ale budete aj sedieť a jesť. To by bol trapas, keby ste si sadli na stoličku a šaty by vám praskli. Stužkovú si chcete užiť, a nie myslieť na to že vás niečo tlačí a stále si šaty naprávať.
mladý pár ve společenském
2. topánky nie len ako vhodný doplnok
Topánky sú dôležité. Ak ste si vybrali kratšie šaty, zvoľte topánky, ktoré vám predvedú nohy v najkrajšom svetle. Ako módny doplnkom sú topánky veľmi dôležité, to áno. Ale viete si predstaviť byť v nich obutá do šiestej rána? Na oficiálnu časť stužkovej si vyberte nejaké s vysokým opätkom, dokonalé doladené k celkovému vzhľadu. Nezabudnite si zobrať aj náhradné topánky. Je to veľmi dôležité. Niekto sa rada prezuje dokonca aj do tenisiek, či iných topánok na nižšom opátku. Po polnoci je to už jedno, ale nie je jedno ako sa cítia vaše nohy.

3. make up a účes
Tak ako šaty a topánky, aj make up a účes je dobré si vyskúšať. Naplánujte si stretnutie so svojou vizážistkou a kaderníčkou a predostrite im svoju predstavu o dokonalom líčení a účese. Najlepšie je make up riešiť ak doma máte kúpené šaty. Jednoduchšie prídete na to, aké odtiene zvoliť. Nezabúdajte však, že nechcete vyzerať vulgárne. Ak budete mať výrazne oči, pery majte menej výrazne, a naopak. Dôležité je pozerať aj na šaty, ak sú jednoduchšie, tak svoje líčenie zvýrazníte. Pri účese sa rozhodnite či chcete mať vlasy vypnuté do hora, alebo rozpustené s nejakou ozdobou vo vlasoch doladenou z topánkam.
dívka modrých šatech
4. vôňa je dôležitá
Nie len make up a šaty sú dôležité, ale aj vôňa, ktorá z váz vyžaruje počas celého večera. Pred vstupom do sály sa určite trošku vystresujete, čo spôsobí potenie. Nezabudnite si dať deodorant, ktorý vás nesklame. V prípade potreby si ho hoďte spolu s voňavkou do kabelky a nemusíte sa báť, že budete cítiť potom. Predsa len na stužkovej sa stále pohybujete na parkete, tak sa uistite, že ste pripravená na všetko.

About the Author

You may also like these

No Related Post