Akú značku si vybrať?

Predstavíme si značky, teda aspoň pár z nich, aby ste získali trocha prehľad a zvyšok už je na Vás. Ale v každom prípade do obchodu pôjdete trošku viac vyzbrojený informáciami, čo sa vždy môže hodiť.
Každý vie, že kúpiť si výstroj na snowboard nie je len taká ležérna udalosť, ak teda chcete nakúpiť dobre, a to aj finančne. Možno pár rád od odborníka vylepší Váš pohľad a objasní možnosti.

snowboard

Všetko, čo si kupujete by malo byť kvalitné, malo by pochopiteľne byť odolné vonkajšiemu prostrediu, aj Vášmu štýlu jazdy, ktorý používate. Nech si hovorí každý, čo chce, je vaše pohodlie sú tie najdôležitejšie topánky na snowboard. Tie si vyskúšajte v obchode už s ponožkou, aby ste vedeli, ako Vám bude v reály sedieť. Aj pol čísla môže spraviť rozdiel. No a to je aj základ, pretože od topánok sa potom odvíja aj doska a viazanie, ktoré prispôsobujete jej.

Malá finančná rada – ak teda meníte komplet celú výstroj alebo si ide celú kúpiť, je lepšie myslieť na to, že ak nakúpite od jednej značky či výrobcu, je predpoklad, že to bude finančne priaznivejšie alebo sa môžete skôr dohodnúť na väčšej zľave. Možno že však ale budete mať šťastie na zľavy či výpredaje a kombinovanie značiek vôbec nemusí vyjsť zle. Poďme si teda predstaviť samotné značky:

BERN
Možno Vás zaujme, že helmy, ktoré vyrábajú, tzv. all season prilby, sa dajú využiť aj na iné druhy športov zimných aj letných, čiže počas každej sezóny, alebo inak – na viaceré druhy športov, ak inklinujete aj k iným športom.

FLOW SNOWBOARDS
Títo sú na trhu veľmi známi, hlavne vďaka ich doskám a viazaniu. Sú známi pre svoj systém pre uťahovanie viazania. Preto sú jedni z najznámejších. V predajniach nájdete kvalitné dosky aj topánky, ale aj iné vybavenie v rámci tohto športu.

topánky

AMPLIFi
Vybrať od nich si môžete kvalitnú helmu a samozrejme aj s kuklou pod ňu. No najznámejšie sú asi chrániče, či už na chrbticu, či celý chrbát a kolená. Využívajú veľmi kvalitné a špičkové spôsoby výroby a technológie, takže komfort máte zaručený. Okrem týchto vecí na ich pultoch určite nájdete aj iné vybavenie.

GRAVITY
Napokon česká značka, ktorá je neustále inovatívna a prispôsobuje sa aj prianiam svojich zákazníkov a fanúšikov. Ich výrobky sú stále a neustále moderné, a snažia sa aj aby boli odľahčené a čo najviac funkčné. Možno sa oplatí pozrieť si aj ich!

About the Author

You may also like these

No Related Post