7 spôsobov s čím kombinovať bielu košeľu


1. Ležérny vzhľad
Pohodlnosť je veľmi dôležitá, hodí sa do práce a vlastne úplne všade. Skombinujte napríklad klasickú bielu košeľu s čiernymi nohavicami so vzorovanou kravatou v hnedej alebo striebornej farbe. Potom môžete vyskúšať skombinovať šedú vestu, hnedú pruhovanú kravatu, bielu košeľu a úzke rifle. Jednoduchou pohodlnou kombináciou sú ešte čierne úzke nohavice, biela košeľa a pohodlný sveter. Môžete k tomu pridať ešte štýlové jednoduché hodinky. 

muž

2. Atraktívny vzhľad
Vyskúšajte napríklad klasickú bielu košeľu tričko, zrolujte si na nej rukávy a zastrčte si košeľu do nohavíc. S týmto nič nepokazíte. Určite sa bude za vami každá žena v miestnosti otáčať a očaríte ju.

3. Biznis vzhľad
Outfit ako James Bond Look, tmavohnedý oblek skombinujte s bielou bavlnenou košeľou, pridajte k tomu manžety a budete vyzerať v práci skvelo a určite sa budete aj skvelo cítiť. Perfektný vzhľad vám zvýši sebavedomie.

4. Športový vzhľad
Džínsy, biela košeľa s krátkym rukávom a športová bunda spolu s teniskami a športovými hodinkami sú skvelou voľbou pre športový vzhľad. Základom je pohodlnosť a praktickosť. Aj keď košeľa pôsobí skôr formálne dá sa nosiť aj športovo.

oblek

5. Plážový vzhľad
Skombinujte klobúk s bielou košeľou s krátkym rukávom. Dajte si k tomu pohodlné nohavice alebo šortky zemitej farby. Obujte si ľahkú obuv alebo elegantné sandále. Nezabudnete na hodinky a na okuliare a môžete si užívať pobyt na pláži.
Biela košeľa je skvelá vec, ktorá by nijakému mužovi nemala chýbať. Tieto kombinácie, ktoré sme tu uviedli, nie sú všetko, dá sa ich vymyslieť ešte oveľa viac, je to len všetko na vašej fantázii a kreativite. Nemusíte sa držať iba bielej košele vyskúšajte aj vzorované a farebné košele. Oživíte nimi svoj outfit a určite zaujmete pozornosť. Všetko je len na vás. Nebojte sa vyskúšať nové veci a experimentovať.

About the Author

You may also like these

No Related Post