Oddeľte priestory sklom

Inšpirovali ste sa nápadom predeliť jednotlivé časti interiéru sklom? Chcete sa o tomto riešení dozvedieť o mnoho viac? Tak sa pozrime na sklenene steny zblízka.

most

Materiál sklo je charakteristický tým, že má tú kúzelnú moc opticky zväčšovať a tiež prepúšťať dostatok svetla do každého priestoru. Je vítaným riešením nielen do veľkých, ale predovšetkým malých interiérov.
Sklenene stenytak dokážu dokonale nahradiť steny murované čo zo sadrokartónu a vytvoriť tak dokonalé prostredie pre bývanie i pracovanie.
Sú vhodným riešením do bytov, domov, kancelárií, na recepcie, hotelové či nákupné priestory atd.

Výber je rozšírený na produkty z priesvitného teda číreho skla alebo matného nepriehľadného. Bezpečnosť zaisťuje bezpečnostné kalené sklo obvykle s hrúbkou až 12mm. Kalené sklo zaručuje nerozbitnosť a v prípade, že by k niečomu takému vo výnimočnom prípade došlo, tak zostane pohromade a nerozsype sa na milióny ostrých kúskov.

Spestrenie prinášajú aj originálne fólie s rôznymi grafickými motívmi a tiež je možná aj priama tlač do skla, aby ste si zaistili okrem svetla a bezpečnosti aj súkromie.
Je možné ich doplniť aj o dvere a to napríklad posuvné, aby nebol narušený celkový efekt presklenia.

Tento spôsob riešenia interiérov je stále viac populárnejší a sklo sa stáva neodmysliteľným materiálom architektov. Vďaka vhodnej úprave nedochádza k takmer žiadnemu opotrebovaniu tohto materiálu a tak máte zaistenú celoživotnú úpravu interiéru.

kavárna

Výber presklenia ovplyvňuje aj charakter jednotlivých miestností, ale nemusíte sa tejto možnosti obávať ani v kúpeľniach či spálňach. Získate luxusný design pre každý priestor, vzdušnosť, dostatok svetla a optické zväčšenie aj tej najmenšej miestnosti.

V kombinácii s preskleným schodišťom, terasou či balkónom získate dokonalé riešenie pre každý kúsok miesta vo vašom dome i byte.

About the Author

You may also like these

No Related Post