Zmena výzoru – ako to ľahko urobiť?

1.      Začnite so základmi
 Spodná bielizeň – tá časť šatníka, ktorému často nevenujeme náležitú pozornosť. A márne! Krásne spodné prádlo nám nenápadne buduje dôveru v seba samej a dáva dobrú náladu. Preto sa kriticky pozrite na svoje zásoby a rozhodnite sa, čo musíte nové nakúpiť  a čoho by ste sa mali okamžite zbaviť. Po tom, čo si veci položíte do zásuvky na bielizeň, prejdite sa do obchodu a nakúpte niekoľko sád, v ktorých sa budete cítiť skvelo.

parfém

2.      Magic príslušenstva
 Rovnaké šaty alebo tričká môžu vyzerať úplne inak, ak si vyberiete pre ne rôzne doplnky. Neexistujú žiadne pravidlá pre toto – experiment a kombinovať rôzne možnosti. Aj keď sa na prvý pohľad môže zdať príliš odvážny. Dlhé perličky môžu byť niekoľkokrát skrútené uzlom alebo oviazané okolo krku. Hodinky vyzerajú viac štýlovo, ak si k nim pridáte niekoľko náramkov. A pás, ktorý sa nosí na nadmernej košeli , okamžite robí z nej moderné šaty alebo módnu tuniku.

rifle

3.      Osobný adresár
Práve sme zabudli na väčšinu našich odevov. Prideľte si svoj deň a venujte ho úplne analýze svojho šatníku s vecami. Zapnite svoju obľúbenú hudbu a choďte – prezrite všetky svoje veci, zamyslite sa nad všetkými možnými kombináciami a fotografujte výsledné obrázky. Nakoniec by ste mali dostať svoj vlastný módny katalóg z najrôznejších oblečení a obrázkov založených na vašom starom šatníku. Vďaka tomuto prístupu nemusíte hádať  čo si dnes obliecť – pozrite sa na fotky a vyberte obrázok, ktorý najlepšie zodpovedá nálade a dnešnej udalosti.

nákupy

4.      Starostlivosť o veci
Nebude to vyzerať v pohode a štýlovom stave v starých, špinavých a pokrčených odevoch. Je veľmi dôležité neustále prať oblečenie s  kvalitným produktom, napríklad kapsula na umývanie alebo tekuté prášky s leštiacim prostriedkom.

5.      Kvalitné a krásne topánky
Krásne topánky sú spoľahlivým kľúčom k sofistikovanosti a štýlu. Dokonca aj obyčajná halenka s džínsami vyzerá maximálne žensky a štýlovo, ak pridáte k tomuto oblečeniu topánky s vysokým podpätkom. Veľmi dôležitým bodom je čistota vašich topánok!

About the Author

You may also like these

No Related Post