TV Technika 19- 200 BL

Jedná sa o sympatický produkt, ktorý som kúpil v Tescu za cenu len 100 eúr. A bol som milo prekvapený. Ako prvé som si všimol jeho netypický dizajn, čo niekto ako ja ocení. Nejedná sa o stereotypný čierny dizajn, ale na výber máme farby ako napríklad modrá, zelená, žltá. Dôležitá vec, ktorá ma zaujala je fakt, že TV má vzadu prípojku na VGA, HDMI, ANT, SPDIF a SCART.
část ovladače
To mi pripadá super. Vysvetlím Vám prečo:
VGA prípojka- je určená pre kábel, ktorý je kompatibilný s každým starším aj novým počítačom. Skrátka jedná sa o kábel, ktorý vedie z počítača do monitora. Prípojku využívam z môjho notebooku, na ktorom si pustím youtube, alebo počítačovú hru a na obrazovke tohoto produktu Technika mám krásny pestrý obraz. Obraz využíva klasický pomer strán 4 : 3 a 16 : 9.

HDMIvstup- z môjho septoboxu alebo notebooku zapojím HDMI kábel do tohto vstupu a mám obraz v HD kvalite. Obraz je pomocou tejto prípojky ešte kvalitnejší.

ANT kocovka- ako tušite, do tohto vstupu máme možnosť zapojiť klasickú stašiu anténu, ktorá ešte používala túto prípojku.

SPDIF– tento vstup nám slúži na pripojenie audio produktov.

SCART– jedná sa o tú klasickú, širokú prípojku, ktorú určite poznáte. Vedie napríklad zo septoboxov. Umožňuje nám sledovať napríklad TV stanice v klasickom režime, žiadne HDMI a 4k.
lcd televize
Tento TV produkt má na boku vstupy na USB, slúchadlá a klasické takzvané banániky. Využívam hlavne vstup USB, pretože táto TV dokáže kvalitne prehrať populárne formáty ako MP4, MP3, AVI. Ak počúvame mp3 súbory, v menu máme na výber prehrávač hudby. Chcel by som vyzdvihnúť aj sýte farby, akými táto TV disponuje. TV má takisto možnosť prehrávať aj fotky, obrázky, skrátka grafické súbory. Tie si môžeme vychutnať pomocou ponuky- galéria. Pokiaľ máte radi šikovnú, modernú technológiu, tento produkt si určite obľúbite. Kvalitne sa dá využiť predovšetkým na hranie počítačových hier. Ale samozrejme aj na iné potrebné, vyššie spomenuté veci.

About the Author

You may also like these

No Related Post