3 tipy, ktoré Vám pomôžu vybrať správny dátum svadby

Svadobný deň má byť ten najkrajší a nezabudnuteľný okamih, ktorý odštartuje spoločný život dvoch ľúbiacich sa ľudí. V svojich predstavách máte premyslený každučký detail tohto dňa, ale chýba Vám dátum svadby. Ponúkame tipy, ktoré Vám možno pomôžu pri rozhodovaní.
svatba na podzim
1.      Ročné obdobie
Každé ročné obdobie má pre svadobný deň svoje čaro a pôvab, rôzne výhody, ale i nevýhody. Predtým, než vyberiete dátum, mali by ste zvážiť otázku kombinácie dvoch faktorov, miesta konania a sezóny. Skúste predvídať potenciálne problémy, ktoré môže priniesť počasie daného obdobia.
 
JAR
Jarné svadby sú vždy populárne, pretože veľkoleposť prebúdzajúcej sa prírody, rozkvitnuté stromy a prvé jarné kvietky evokujú predstavu vzniku rozpuku nádherného začiatku nového spoločného života. Toto ročné obdobie má oproti zime a letu výhodu príjemnejších a znesiteľnejších teplôt, avšak najväčšou hrozbou je nepochybne možnosť dažďa, ktorý môže príjemnú atmosféru pokaziť.
 
LETO
Letný čas je ideálny pre tých, ktorí milujú teplo, vzduch a voľnosť v exteriéri. Osviežujúce nápoje, ktoré vychutnávate na záhradnej terase pod letnou hviezdnou oblohou, svadobný parket zakomponovaný do náručia letnej prírody, to je kúzlo, čo hľadáte.
 
JESEŇ
V tomto období príroda ponúka svoje nádherné sfarbenie, ktoré môžete využiť na elegantné pozadie a farebnú koláž pre Vaše najkrajšie svadobné fotografie.
 navlékání prstenu
ZIMA
Poézia zasneženej krajiny je lákavá pre každú nevestu. Magická nálada strieda romantiku a môže sa zdať ako najkrajšie svadobné obdobie. Tieto sny a plány budú zrušené v okamihu. Spomeniete si na svoje nádherné svadobné šaty, ktoré by bola škoda zakryť teplým kožúškom.
 
2.      Kvety na svadobnú kyticu a výzdobu
Ak máte obľúbenú kvetinu alebo máte predstavu určitej farebnej podoby, potom svoje nápady musíte prediskutovať s vybraným kvetinárstvom, ktoré bude schopné Vám poradiť vo všetkých záležitostiach týkajúcich sa dostupnosti a zladenia kvetín.
 
3.      Čas prázdnin, sviatkov a ďalších voľných dní
Plánovanie svadby v kľúčových obdobiach roka, ako sú letné prázdniny, Vianoce alebo Valentín prinesie veselú zábavu a vzrušenie z danej atmosféry. Nevýhodou týchto dní je, že Vaši príbuzní a priatelia už môžu mať naplánované rôzne akcie spojené so záväzkami a tie nie je možné zrušiť alebo zmeniť, aj keď Váš „veľký deň“ je jedinečný.

About the Author

You may also like these

No Related Post