Ako ozdraviť vzťahy?

Keď sa pri pomyslení na seba žena cíti zle, blokuje všetku lásku a všetko to dobré, čo má život pre ňu pripravené. Ak máte zo seba zlý pocit, je to, akoby ste zo seba vysávali život. Všetko, milé dámy, čo je pre vás dobré – zdravie, bohatstvo, láska sa nachádza na frekvencii radosti a dobrých pocitov. Chcete aj vy nadobudnúť pocit neobmedzenej energie, zdravia a blaha? Cíťte sa dobre! Ak zo seba nemáte dobrý pocit, priťahujete ľudí, situácie a okolnosti, ktoré budú aj naďalej spôsobovať vaše zlé pocity zo samej seba.
růžové nehty
Myslite na veci, ktoré sú na vás úžasné!
Hľadajte svoje kladné stránky a ukážu sa vám ďalšie, ktoré sú na vás skvelé. Priťahujete totiž to, na čo najčastejšie myslíte. Stačí jedna myšlienka na niečo, čo je na vás dobré, ktorú si vytrvale opakujte a prehrávajte v hlave. Postupne k nej pribudnú ďalšie podobné myšlienky. Prechovávajte voči sebe zdravú úctu. Milujte sa! Nie však v zmysle narcistickej lásky,
či namyslenosti. Prirodzene a celkom oprávnene sa majte rada. Keď sa budete milovať, automaticky budete milovať aj ostatných.
sluneční světlo
Nesťažujte sa na druhých ľudí!
Nepoužívajte vety typu: „Môj manžel ma rozčuľuje, moje deti sú lenivé, svokra ma nenávidí…“ Takto sa vždy zameriavate na niekoho iného – na druhú osobu. Aby vaše vzťahy fungovali, sústreďte sa na to, čo si na druhom človeku ceníte a nie na to, na čo sa sťažujete. Keď sa na niečo sťažujete dosiahnete len to, že toho, na čo sa budete môcť sťažovať, ešte pribudne.
muž se ženou
Máte možnosť vzťahy meniť!
Ak máte vo vzťahu skutočné a vážne problémy. Ak nefunguje, ak si s dotyčnou osobou/osobami leziete na nervy, alebo spolu nevychádzate, stále máte možnosť tento vzťah zmeniť. Vezmite si list papiera a počas nadchádzajúcich tridsiatich dní si každý deň zapisujte veci, ktoré si na tej osobe ceníte. Skúste si spomenúť na všetky dôvody prečo ju máte radi. Napríklad si vážite ako vás podporuje, ceníte si jej zmysel pre humor… Keď sa budete sústreďovať na to, aby ste ocenili a uznali jej silné stránky, nájdete ich ešte oveľa viac a problémy časom postupne vymiznú.

About the Author

You may also like these

No Related Post