Tipy pre správne holenie

Holenie je rituál , ktorú musí absolvovať každý chlap ktorý začína zarastať na tvári. Správne holenie je základ vašej krásy a preto je dobre keď sa budete holiť aj dva až tri krát do týždňa. Poďme sa ale pozrieť na to ako sa správne holiť pre dosiahnutie maximálneho efektu správneho oholenia .Zastrihávanie chĺpkov ešte pred samotným holením je správna vec. Jednak to môže pomôcť vášmu holiacemu strojčeku , a najlepší na tom je že sa Vám bude lepšie holiť tvar ako pri dlhých fúzoch.
prostředky pro holení

Požívajte holiacu penu na holenie. Lepšie berie chĺpky na tvary a dosiahnete lepší dojem z oholenia ako keď použijete mydlo. Ak chcete vytvoriť niečo nove , nebojte sa to použiť. Dnes existujú rôzne druhy fúzov z ktorými môžete vyzerať dobre , treba využiť každý nápad. Nebojte sa krvi. Ak sa Vám stáva že sa nechtiac poškriabete , nebojte sa , aj tento problém sa dá jednoducho vyriešiť.

Ak máte na tvári akné  , odstrániť ho môžete dôkladným umývaním tvare. Po každom umývaní , nezabúdajte si vždy umyť tvár mydlom . Tvar bude hydratovaná , a po holení ostane mastná  , preto mydlo je najlepší spôsob na čistú tvár na odstránenie nedostatkov. Ak chcete mať stále svoju tvar peknú a bez fúzov mali by ste si ju častejšie holiť. Chlpí alebo lepšie povedané fúze na tváre rastu neuveriteľnou rýchlosťou , preto si volte častejšie holenie.
holení před zrcadlem

Na koniec holenia je veľmi dobre ak použijete vodu po holení . Vaša tvár sa zregeneruje a  upokojí pokožku po holení. Pri  každom holení žiletka alebo holiaci strojček dráždi pokožku a niekedy to spôsobuje rany na tvári Kedy a čo holiť?

OBLASŤ PODPAZUŠIA

So zastrihnutým ochlpením v podpazuší nielenže budete vyzerať a cítiť sa lepšie, budete aj lepšie voňať. Baktérie, ktoré spôsobujú nepríjemný zápach totiž milujú telesné ochlpenie. Trochu ho zastrihania nielenže pripravíte baktérie o ich domov, umožníte aj priamy kontakt dezodorantu s vašou pokožkou, kde je jeho účinok najvyšší.


About the Author

You may also like these

No Related Post