Svadba a svadobná dovolenka v jednom

Svadba je bezpochyby jednou z najkrajších udalostí  v živote každého človeka. Väčšinou ju chceme mať v meste v ktorom sme sa narodili a na svadobnú cestu si však už vyberáme dovolenkové destinácie. Tušili ste však, že je možné mať svadbu priamo v destinácii, kde sa má konať vaša svadobná cesta ?  V dnešnej dobe je už všetko možné. Takúto svadbu môžete mať pokojne aj vy.
letní svatba u moře
Na výber máte z dvoch variant. Buď  si vyberiete  symbolickú  alebo legálnu svadbu priamo na pláži. No nie je to úžasné ? Netreba však zabúdať ani na svadobných hostí. Ak túžite po svadbe, kde budú aj vaši blízky, tak si vyberte Stredozemské krajiny. Samozrejme, si môže zvoliť aj svadbu bez rodiny. V takom prípade sa vám otvárajú aj dvere do exotických destinácii.

Najobľúbenejšie miesta pre svadbu v Stredomorí
·         Istria
·         Dalmácia
·         Toskánsko
·         Sardínia
Najobľúbenejšie miesta pre svadbu v exotike
·         Maurícius
·         ostrovy Seychel
svatební altánek na pláži
Za svojou jedinečnou svadbou, sa môžete vybrať aj do Karibiku, Ameriky, Ázie alebo Afriky.
Najobľúbenejšie miesta pre svadbu v Karibiku
·         Britské Panenské ostrovy
Najobľúbenejšie miesta pre svadbu v Amerike
·         Havajské ostrovy
·         Florida
Najobľúbenejšie miesta pre svadbu v Ázii
·         ostrov Bali
·         Srí Lanka
 
 
Najobľúbenejšie miesta pre svadbu v Afrike
·         Keňa
·         ostrov Zanzibar
Pozor ! Nezabúda sa ani na starších.Pre starších, ktorí už majú svadbu za sebou, ale chcú si ju istým spôsobom pripomenúť, tu je možnosť absolvovať výročie svadby na pláži vo vybranej destinácii.
svatba staršího páru u moře
Tak čo? Vybrali by ste si ? Agentúr, ktoré sa špecializujú na tento druh svadieb, nie je málo. Stačí len, ak posurfujete po internete. Niektoré agentúry, vám ponúkajú dokonca výhodné balíčky, ktoré vám  prinesú zaujímavé zľavy. Napríklad, získate úplne bezplatné ubytovanie pre budúcu manželku. Jednoducho kompletný servis. Všetko za vás vyrieši agentúra. Stačí si len vybrať. Určite neoľutujete.

About the Author

You may also like these

No Related Post