Relax a oddych pri senzuálnej tantra masáži

Relax môže mať rôznu podobu. A každý z nás môže pritom uprednostňovať niečo iné. Niečo, čo je mu sympatické a čo mu prináša väčšiu radosť a uvoľnenie, než to ostatné. A je dobré takýto nejaký svoj relax a resp. relaxačnú aktivitu nájsť. Nájsť niečo, pri čom budeme vedieť zakaždým „vypnúť“ a zažijeme pritom niečo príjemné alebo zaujímavé.

Dostať sa do pohody a oddýchnuť si, to nemusíme dosiahnuť len spánkom. Ale ako odznelo- aj v podobe niečoho zaujímavejšieho a atraktívnejšieho, čím môžu byť také senzuálne masáže bratislava.

Žena v posteli, noc

Vo svojej podstate tu ale vôbec nejde o nejakú „klasickú“ masáž. Je v tom niečo viac. Stačí napríklad spomenúť fakt, že úlohu pri týchto postupoch zohrávajú aj erotika a nahota. A pritom tu neprichádza k pohlavnému styku, ani nevravíme o nejakej sex ponuke zafo. Ale skutočne o masáži, ktorá vychádza z tradícii tantry a jej učenia- ako poskytnúť telesnej schránke ten najlepší pôžitok s liečivým vplyvom na telesné, psychické a sexuálne zdravie.

V tantrickom učení sa telo považuje za fyzickú stránku, vďaka ktorej sme schopní prijímať pôžitky. Táto fyzická stránka je uctievaná. Tantra nachádza riešenie najrôznejších telesných ako aj psychických problémov v masáži- respektíve v liečivých dotykoch od druhej osoby. V tomto prípade ideálne od zaškolenej tantrickej masérky alebo maséra (čo záleží od priania zákazníka).

Nahá žena, lupene kvetov

Princípom sú tu senzuálne dotyky a práca so sexuálnou energiou. Z tohto dôvodu je masírovanie intenzívne, v závere môže pri ňom viesť až k orgazmu, čo je ale v takomto prípade akceptovateľné.

Pri tantre preto dochádza takisto k sexuálnemu uvoľneniu a k odstráneniu blokov aj v tejto súčasti nášho ja. Výsledkom je uvoľnenie nahromadeného napätia a následne lepší pocit, uvoľnená myseľ a načerpanie nových životných síl.

Tantrická masáž je návyková a vraví sa, že kto ju už zažil (na profesionálnej úrovni), bude ju rád navštevovať znova a znova.

About the Author

You may also like these