Preferovaná farba vám čo to prezradí o vašej osobnosti


Biela
Ak vo vašom šatníku prevláda práve táto farba, znamená to, že máte radi jednoduché veci. Nič neskrývate a peniaze nikdy nestaviate pred city. Jedinou zmysluplnou hodnotou je pre vás láska a tolerancia.

Červená
Táto farba prislúcha ľuďom, ktorí radi riskujú a majú sklony k rôznym nerestiam a závislostiam. Sú to veľmi energickí ľudia, ktorí sú večne dobre naladení, avšak neoplatí sa s nimi púšťať do hádok, lebo nikdy vám nedovolia vyhrať.

barvy

Čierna
Touto farbou potvrdzujete svoju silu a dominanciu. Stále si chcete presadiť svoj názor, ale na druhej strane nemáte problém nadviazať kontakt s neznámymi ľuďmi a vždy si nájdete nových priateľov. Táto farba patrí taktiež ľuďom, ktorí neradi riskujú a istota je pre nich na prvom mieste.

Ružová
Veľkí romantici, ktorí sú neustále zasnívaní a lietajú kdesi v oblakoch. Chcete byť obľúbení a práve vďaka tomu, že ste často dobre naladení a pozitívni sa vám to aj darí.

Hnedá
Títo ľudia neznášajú nespravodlivosť, potrebujú mať vôkol seba poriadok a sú to veľmi citlivé osoby. Vyžadujú férové správanie a tak sa správajú aj voči ostatným ľuďom. Ak sú k nim ľudia príjemní, sú milí aj oni, ale ak ich niekto sklame alebo podvedie, budú to vaši najväčší nepriatelia.

diody

Modrá
Kto uprednostňuje modrú, ten má rád voľný spôsob života. Taktiež sú títo ľudia lojálni a zakladajú si na dobrých medziľudských vzťahoch. Majú radi pokoj a nenechajú sa len tak ľahko rozhodiť.

Fialová
V ľuďoch, ktorí preferujú túto farbu sa striedajú dve osobnosti. Na jednej strane majú radi určitý stereotyp, ktorý im dáva istotu, no na druhej strane sú vášniví a nechávajú sa unášať udalosťami okolo nich.

Zelená
Títo ľudia majú nos na výhodné investície, taktiež sú šporovliví a vedia narábať s peniazmi. Nemajú radi hádky a uprednostňujú harmonické prostredie.

Žltá
Ste perfekcionisti, avšak neviete byť prísni a rozkazovať, preto uprednostňujete zamestnania, kde nemusíte byť súčasťou tímovej práce. Máte miernu povahu a s každým chcete byť za dobre.

Sivá
Títo ľudia väčšinou nestoja o pozornosť, sú to introverti a radšej si užívajú svoje súkromie. Uprednostňujú intelektuálnu zábavu, dobré jedlo a umenie.

Oranžová
Ľudia, ktorým v šatníku prevláda práve táto farba, sú veľmi spoločenské typy a radi sa zabávajú. Sú to neustáli rebeli, ktorí radi podpichujú ostatných a nikdy nie sú s ničím spokojní, napriek tomu sú to dobráci od kostí.

About the Author

You may also like these

No Related Post