Potrebujete viac priestoru?

Alebo proste v nejakej nore, z ktorej sa nejdeš za žiadnu cenu dostať. Je to problém? Veľmi často áno. Pretože, nech sa deje čokoľvek, nie sme v čarovnom svete a nikdy sa nám nepodarí, aby bol väčší ako v skutočnosti je. Nechcete však predsa žiť v priestore, v ktorom jeden o druhého doslova zakopávate. Nie ste predsa na internáte, aby ste sa s niekým delili o životný priestor. Potrebujete mať to svoje. A to isté potrebuje aj človek, ktorý žije v byte s vami. Ak však chcete, aby sme vám poradili, máme pre vás niekoľko tipov.
obývák návrh
Pretože ak niečo funguje naozaj stopercentne, tak je to optický klam. Každý byt sa dá rozšíriť, keď nie skutočne, tak aspoň opticky. A práve to je niečo, čo vás nikto nenaučí, musíte to chcieť urobiť sami. Nie každý má predsa na to, aby si kúpil alebo aby platil nájom vo väčšom byte. A práve preto existuje možnosť rozšíriť si priestor. Nikdy neviete a možno vám to skutočne pomôže tak, že tomu ani sami nebudete veriť. Prečo to teda nevyskúšať?
návrh předsíně

V prvom rade by ste mali určite zjednotiť podlahy. Ak je váš byt podlahovo jednoliaty, skutočne to bude opticky pôsobiť väčšie ako naozaj. Koberce naopak robia z jednotlivých miestností trochu menšie ako v skutočnosti sú. Keď okrem toho zladíte farby, uvidíte, že váš priestor bude pôsobiť úplne inak. Ak patríte k ľuďom, ktorí majú radi výrazné farby a vzory, vzdajte sa toho na úkor priestorového zväčšenia. Len takýmto spôsobom môžete dosiahnuť, že bude pôsobiť väčšie, ale aj minimalistickejšie. Ak potrebujete k životu vzor, tak si dajte na jednu  stenu krásnu tapetu, ktorá to všetko ozvláštni. Môžete sa taktiež pohrať aj so zrkadlami, ktoré taktiež vedia urobiť hotové divy. Pravdou však je aj to, že mnohí ľudia zo zrkadiel nemajú celkom dobrý pocit. Ku ktorému typu patríte vy? Ak máte možnosť zväčšiť okná, to taktiež dokáže skutočne pomôcť.

About the Author

You may also like these

No Related Post