Čo na svadbu?

Keď sa človek chystá na svadbu, musí riešiť veľmi veľa vecí. Je jasné, že nevesta, ženích a svadobní rodičia toho majú na hlave oveľa viac. Je však pravdou, že aj ako hosť máte toho na pleciach dosť. Hlavne vtedy, keď máte problém a neviete, čo by ste si na svadbu obliekli a ako by ste sa učesali a namaľovali. Chlapi to majú oveľa jednoduchšie, dajú na seba jeden oblek a majú vystarané na všetky svadby, na ktoré idú. Existuje niekoľko pravidiel, ktorých by ste sa mali ako svadobný hosť držať. Nechcete predsa spôsobiť žiadny prúser a niekoho zahanbiť, no nie? A máme pravdu, určite na to myslite. Uvidíte, že vám naše rady pomôžu.
pár na lavičce

Nikdy si na seba nedávajte bielu farbu

Aj keď si myslíme, že toto je každému úplne jasné, predsa len sa vždy môže nájsť niekto, to by na svadbu rozmýšľal nad bielymi šatami. Určite sa tomu vyhnite. Biela farba tento raz patrí len neveste a je dôležité, aby v nej bola len ona. To isté platí aj o svadobných mamách. Biela farba je jednoducho v tento deň tabu. Patrí len jednej jedinej osobe.
rozkvetlé růže

Nesnažte sa na seba silou mocou strhnúť pozornosť

Aj keď svadba je pre každú ženu príležitosť, ako by mohla zažiariť, bolo by vhodné, aby ste to neprehnali. Nechcete predsa, aby sa vo svadobný deň ľudia pozerali viac na vás ako na nevestu, no nie? Určite si na seba nedávajte nič príliš vyzývavé, pretože to môže niekoho popudiť a rozdráždiť. Taká môžete byť na svojej vlastnej svadbe alebo keď budete robiť družičku a vaša priateľka nevesta vám to dovolí.

Príliš veľa mejkapu je na škodu

Reálne mejkap aj tak vydrží len počas fotografovania, no napriek tomu myslite na to, že menej je vždy viac. A v tomto prípade to platí fakticky vždy. Nechcete byť predsa na svadbe rozmazaná ako nepodarená bábika, no nie? Uvidíte, že takto budete oveľa spokojnejšia. Hlavné je, aby ste sa dobre cítili, vtedy sa určite aj perfektne zabavíte.


About the Author

You may also like these

No Related Post