Potešte ju

Manželia alebo partneri často zabúdajú na svoje partnerky, či manželky. Nedávajú im darčeky ani na výročia, nie to ešte inokedy len tak v roku. Zabudnú na ich narodeniny, či iné sviatky, ktoré majú. Ženy im často musia prízvukovať aj to, že ich mamy alebo svokry majú sviatky a oni si to ani ten jeden týždeň nevedia udržať poriadne v hlavách. Ako keby mali na dátumu príliš málo kapacity a pamätajú si len niektoré z nich a aj to len výnimočne. Často to však nie sú dátumy, ktoré sa týkajú rodiny alebo blízkych, ale skôr nejaké víťazné roky vo futbale alebo v hokeji. Pri takýchto veciach ide potom ženy aj poraziť. Veď je to na porazenie, keď si váš muž pomaly nevie nič zapamätať, no nie? Určite to všetky poznáme.

rose-gold-1875469_1920

Ak ste však muž a konečne by ste chceli svoju partnerku, či manželku alebo akúkoľvek ženu vo vašom živote potešiť, tak teraz je tá správna chvíľa. Bude nesmierne dojatá a rada, že ste si konečne spomenuli a niečo jej kúpili. Pripravte sa však aj na mierne výčitky, pretože vás môže trochu upodozrievať, že ste niečo vykonali, keď ste si tak zrazu spomenuli, že má nejaký sviatok. Veď uznajte, je to trochu podozrivé.

heart-257458_1920

Kúpte jej nausnice strieborne. Pri nich nejednej slečne, či pani vybehne slzička z oka. S nimi sa môže chváliť, či je leto a či zima. Spod bundy alebo čiapky ich totiž vidno a aj v lete si ich môže dať pokojne na kúpalisko, keďže sa jedná o kvalitný šperk – striebro, ktoré sa len tak ľahko nezničí. Sú to šperky, ktoré môže nosiť aj do záhrady na okopávanie, ale aj do práce, kde ich budú všetky kolegyne obdivne hodnotiť a závistlivo porovnávať s tými svojimi. Verte, že sa stanete najobdivovanejším mužom v očiach jej kolegýň, pretože ste práve tento rok nezabudli a spomenuli si na spoločné výročie, či jej sviatok. To si želá každá žena, aby si ju jej muž vážil aj po tejto stránke a konečne si spomenul, aj keď len drobnosťou.

About the Author

You may also like these