Ak chcete aby vaše auto vyzeralo lepšie, tak zainvestujte do elektrónov

Hľadáte spôsob ako prinavrátiť vášmu autu svoju zašlú slávu? Nové disky rozhodne vedia vylepšiť vzhľad vášho časom overeného tátoša, treba len vedieť ako na to.

Najprv je dobré rozmyslieť si, aké veľké elektróny chcete. 17 palcové elektróny v súčasnosti patria medzi najobľúbenejšie. Po 17 palcových sa popularite tešia aj 16 a 15 palcové. Treba však brať ohľad aj na vaše auto. Nesmiete však pri tom zabudnúť, že ak si vyberiete inú veľkosť ako tú, ktorú máte zapísanú v technickom preukaze, tak si musíte dať vymeniť aj pneumatiky a následne to dať zapísať. Okrem veľkosti diskov existuje aj tzv. hodnota ET, ktorá udáva ako veľmi bude koleso schované. Platí, že čím vyššia hodnota ET, tým viac bude koleso vytŕčať.

elektrony1

Ďalší výber, ktorý vás čaká je výber farby diskov. Ak si so svojim estetickým cítením váhate vybrať, tak skúste svoju nežnú polovičku, alebo radu skúseného oka. Farebnými elektrónmi môžete vzhľad vášho auta rozhodne obzvláštniť. K automobilovým nadšencom rozhodne patria pestré farby ako napríklad zelená, modrá či rúžová. Pestré farby určite zvážte ak máte športové auto. Pokiaľ ste skôr rodinný typ, tak na vaše auto sa najviac hodia farby ako čierna či strieborná. Tieto farby sú neutrálne a auto s nimi vyzerá viacej elegantne.

elektrony2

Nie, trendy nepatria iba do sveta módy. Aj disky sledujú určité trendy, ktoré sa odvíjajú napríklad od dizajnu karosérie auta. To ale neznamená, že minuloročné elektróny už nie sú trendové. Takisto nie každý dizajn sa hodí ku všetkým autám, preto by ste pri výbere diskov mali dbať aj na značku vášho auta.

Teraz viete, ako si vybrať tie správne elektróny pre vás. Ale kde ich zohnať? Či už hľadáte disky na jednej alebo druhej strane cenového spektra tak určite si pozrite na disky. Najdisky.sk vám ponúkajú elektróny od renomovaných výrobcov ako napríklad Diewe Wheels, OZ Racing, Brock a mnoho ďalších. Akú máte záruku, že kupujete disky najvyššej kvality? E-shop spolupracuje priamo s výrobcami, aby vám túto kvalitu zaručil. Tak neváhajte a objednajte si nové elektróny na https://www.najdisky.sk/.

About the Author

You may also like these