Obal je dôležitý

Ako už väčšina z Vás vie, sme spoločnosť zaoberajúca sa veľkoobchodným predajom PE a PP nalepovacích obálok na dokumenty no aj kartónových, bublinkových listových či plastových obálok rôznych typov. Niektorý z Vás pravidelne, iný občas, no pravdepodobne každý z nás niekedy potrebuje odoslať zásielku. A keďže zásielka na to, aby sme ju mohli odoslať poštou, či kuriérskou spoločnosťou musí byť aj patrične zabalená. Bez toho to nepôjde.

ľahkosť zásielky

Na trhu je k dispozícii obrovské množstvo rôznych obalových materiálov a obalov samotných. Zväčša sa jedná o krabice, ktoré sú objemné a ťažké, čo spravidla zbytočne navyšuje cenu za prepravu a v konečnom dôsledku aj zaberá veľa priestoru. U nás si nájdete lepšie riešenie. Ponúkame plastové obálky rôzneho prevedenia, farieb, rozmerov a taktiež o rôznych,,silách,,. Nemusíte si u nás nakupovať tovar len ten, ktorý práve ponúkame na e-shope. Veľmi radi pre Vás vyrobíme aj niečo špecifické. Vieme Vám vyrobiť obálky aj na zákazku, čo samozrejme nejaký deň potrvá, kedy si budete musieť na svoju objednávku počkať, no výsledok stojí za to. Preto sa na nás môžete kedykoľvek obrátiť a mi sa Vám budeme snažiť vyjsť v ústrety Vaším požiadavkám. Vyrobíme pre Vás plastové obálky podľa Vašich prianí v rôznych farebných prevedenia a rôznych potlačových námetoch a samozrejme taktiež vo veľkostiach, aké práve potrebujete.

kuriérska spoločnosť

A konečne máme pre Vás dobrú správu. Je naskladnené 2packsk. To znamená, že sme konečne obdržali po vyše pol roku objednaný materiál, so všetkým materiálom, ktorý nám už chýbal k Vášmu uspokojeniu po dopite. Preto neváhajte a pozrite sa na náš e-shop kde nájdete všetko, čo práve potrebujete. Máme opäť naskladnené plastové obálky vo všetkých farbách a veľkostiach, taktiež PP sačky sú opäť doplnené o potrebné veľkosti. Neváhajte a nakupujte u nás za dobré ceny.

About the Author

You may also like these