Kulma BaByliss PRO PERFECT CURL

Dávajte si pozor na to, aby sme hovorili o tej istej kulme, pretože táto značka je originál a existujú aj neoriginálne o trochu lacnejšie alternatívy, ktoré nedosahujú také výsledky ako originál. Úplne v pohode si s ňou natočíte vlasy aj samy. Na začiatok to bude chcieť trochu cviku, ale nie je to nič náročné. V recenziách písali, že je ťažká, no ja som tento problém nepocítila. Neviem prečo, možno za to, že dvíham aj ťažšie veci alebo ktovie.

kudrliny

Nikdy nebolo jednoduchšie spraviť si lokny.
Prečo? Odpoveď je jednoduchá. S normálnou kulmou si musíte vlasy natáčať na rúrku samy. No s touto kulmou nemusíte. Stačí ju otočiť správnym smerom k hlave, vložiť najviac trojcentimetrový pramienok a zavrieť. Vlasy sa natočia samy a keď kulma pípne päť krát sú natočené. Jednoducho ich otvoríte a odviniete. Dokonca si môžete zvoliť aj smer točenie vlniek. Na začiatok vyskúšajte všetky smery a môžete sa rozhodnúť, ktorý je ten správny pre vás. Alebo ich striedajte a účes bude o to zaujímavejší.

dlouhé vlasy

Odložte vašu starú kulmu, do tejto novej sa oplatí investovať!
Na začiatku treba síce trošku väčšiu investíciu, ale vráti sa vám to. Samy sa budete vedieť nakulmovať na svadbu, stužkovú, či nejakú oslavu. Za návštevy kaderníčky sa neplatia malé sumy a za dva, či tri razy sa vám to ihneď vráti. Nikdy ste neboli spokojnejšie ako keď budete používať túto kulmu.
Netreba sa báť ani popálenia, pretože na tejto kulme sa nedá popáliť! Tyč, ktorá vlasy natáča je ukrytá vo vnútri a nemáte sa jej ako chytiť, jedine, že by ste to skúšali. Na začiatok sa kulma musí poriadne nahriať, vtedy bliká. Keď blikať prestane, je nahriata.

lokny

Pri pravidelnom používaní jednoznačne odporúčam zakúpiť aj sprej proti poškodeniu vlasov teplom alebo na ochranu pred teplom. Zíde sa. Takisto ako každá iná kulma, aj táto viac poškodzuje vlasy ako keby ste ich neupravovali. Ale ako sa hovorí pre krásu sa trpí. Tak v tomto prípade trošku utrpí vaša peňaženka, ale nemyslím si, že nejako veľmi významne

About the Author

You may also like these

No Related Post