Buďte mužom

Napriek tomu, že sú všetci presvedčení o tom, že práve ženy sú veľkou záhadou pre mužov, často je to aj úplne naopak. Veľmi často práve muži sú totálnou záhadou pre ženy. Všetci však majú jasno v tom, aký by mal vlastne byť správny muž. Je jasné, že rozdiel medzi chlapcom a mužom je zrejmý, no prečo sa potom niektorí muži správajú stále len ako chlapci? To je asi záhadou aj im, nemáte ten pocit? No aby ste mali srdce na správnom mieste, musíte si uvedomiť to, že existujú vlastnosti alebo skôr forma správania, akou sa bude riadiť iba pravý muž. A je jasné, že vtedy bude žena najšťastnejšia na svete.

muž
 
JE POZORNÝ
Vo všeobecnosti platí, že chlapec myslí iba na seba, chlap myslí aj na iných ľudí. Ako sa to prejavuje? No, ako to už býva, najčastejšie sa všetko prejavuje hlavne v partnerstve. Buď je pre vás dôležité to, čo chce vaša partnerka, alebo v prvom rade to, čo chcete vy. No je jasné, že nemôžete vo všetkom vyhovovať iba vašej partnerke, predsa len, nechcete byť pod papučou. No aj tak, je fajn, keď jej občas ukážete, že vám na nej záleží. A podržať dvere? To by malo byť pre muža s veľkým M už úplnou samozrejmosťou.

portrét
 
VIE, KEDY MÁ MLČAŤ
Chlapec je rád stredobodom pozornosti. Chlapec veľmi rád počúva samého seba. Muž počúva ostatných, nasáva rôzne informácie a následne s nimi naloží podľa vlastného uváženia. Podstatné je, že nepotrebuje všetkým dokazovať to, že má svoj vlastný názor. Jednoducho ho má, to je fakt a práve to je na tom to najdôležitejšie. Verte tomu, že je oveľa lepšie, keď si niektoré veci necháte pre seba. Často sa môže stať, že potom váš názor niekto proti vám použije, aj keď je úplne prirodzené ho zmeniť. Dajte si na pozor a uvidíte sami.
 
Je len na vás, ako využijete vašu mužskú prirodzenú moc a inteligenciu. Ženy tú svoju taktiež využívajú po svojom. No verte tomu, že každý si viac bude vážiť muža ako chlapca.

About the Author

You may also like these

No Related Post