Zopár dobrých rád pred stužkovou

Stužková slávnosť je veľkým dňom v živote väčšiny študentov, a hlavne študentiek. Každé dievča túži po tom, byť kráľovnou tohto večera. Dôležitý je ako výber šiat, tak make-up, aj vlasy. Prečítajte si, na čo myslieť pri príprave.

řasy

Šaty
S výberom šiat sa v prvom rade nedá radiť všeobecne, pretože vkus máme každý svoj. Na čo by ste si však mali dávať pozor, je váš typ postavy. Kopec dobrých tipov nájdete aj na internete, avšak priamo v obchode, by vám mali s výberom pomôcť aj samotné predavačky. Ak si dáte šaty ušiť na mieru, počúvajte krajčírku. Má už totiž čosi za sebou a ak vám povie, že vami vybratý strih sa nehodí k vašej postave, zbytočne nebojujte. Dôležité je to, aby ste vyzdvihli pekné partie, a tie nedokonalé naopak zakryli. Zmierte sa s tým, že možno budete musieť siahnuť po iných šatách, ako ste si vysnívali, ale verte že výsledok môže byť omnoho lepší.

účes

Na internete dnes nájdete množstvo obchodov s ponukou spoločenských šiat. Táto voľba však nemusí byť vždy tá najlepšia. Obrázky totiž nemusia zodpovedať realite, takže vás môže čakať veľmi nemilé prekvapenie za stovky eur.

Vlasy
Úpravu vlasov, by ste mali prenechať odborníkovi. Samozrejme ak oplývate dostatočnými skúsenosťami, pustite sa do toho i sami. Pamätajte však na to, že je veľmi dôležité všetko doladiť, a nehovoríme o topánkach, kabelke, alebo bižutérii. Vlasy by mali dopĺňať celý outfit. Ak sa teda vyberiete ku kaderníkovi, mali by ste mu ukázať všetko, čo si na seba hodláte obliecť.

umělé řasy

Make-up
Aj tvár je súčasťou celku. Preto nepodceňujte kvalitný make-up. Nehovoríme len o tom, aby vyzeral pekne na prvý pohľad. Dôležité sú najme kvalitné kozmetické prípravky. Ak použijete tie lacné, už po prvých príhovoroch budete mať celú tvár takpovediac „roztečenú“. Pokojne siahnite aj po umelých mihalniciach. Po prvé a na druhej strane nebudete musieť bojovať s rozmazanou špirálou okolo očí.

About the Author

You may also like these

No Related Post