Útulná spálňa miesto kde budete radi

Každý z nás chce večer spať v kolíske a ráno sa prebudiť sviežo do bieleho dňa. Na to ale nepotrebujete len kvalitné postele  matrace , aj keď sú počas spánku veľmi dôležité. No môžete si vytvoriť miesto kde radi zaspávate a naopak prebúdzate.

ložnice
 
Na to aby ste sa vo vašej spálni cítili pohodlne , môžete využiť tieto štyri farby. Biela , hnedá, zelená, alebo niektoré z týchto odtieňov môžete nahradiť aj tmavo hnedou , alebo čiernou. Tieto štyri farby dokážu dodať nielen príjemný moderný vzhľad ale aj zútulniť vašu spálňu. Máte radi jemne materiáli ? Tak prečo ich nevyužiť. Napríklad koberce , jemne vankúše , paplóny a všetko jemne či by zjemnili vašu spálňu.
 
Skrášlite spálňu dá rôznymi spôsobmi. Obrazy , dekorácie , tapety , farby ale kvety do spálne nepatria aj keď pôsobia útulné. Kvety počas dňa pôsobia nádherným dojmom , ale v noci dýchajú ako ľudia a určite nikto nechce mať v spální vydýchaný vzduch. Potom by ste sa počas spánku budili a otvárali a zatvárali okná. Ale ak chcete mať v spální kvety tak zvoľte skôr umelé.
 
Nikto sa nechce vidieť v ráno z zrkadle. Preto v spálni by nemalo byť . Jednak mali by ste hneď naštartovaní deň , a na druhej strane zrkadlo v noci  môže pôsobiť strašidelným  dojmom. Záves na okná pôsobia honosné . Mali by ste pocit ako keby ste princeznou v rozprávke. Ale ešte pred tým si musíte takýto záves správne vybrať. Najčastejšie sa do spálne odporúčajú farby ktoré by dokonalo zladil vašu spálňu. Pekne zavesí sú aj napríklad silné fialové z zelené , slabo Modré z či červené e výber je už len na Vás.

moderní ložnice
 
Koberček pri posteli môže byť prvým prvkom ktorý vám zútulni vašu spálňu. Môžete si vybrať medzi umelým , hodvábnym , plyšovým alebo z kože zvieratá. Na výber máte niekoľko druhov a farieb vďaka ktorým si môžete dokonalo zútulniť alebo  zladiť  Vášho spálňu . 

About the Author

You may also like these

No Related Post