Účesy, ktoré pretrvávajú

Rovnaké je to aj so strihmi. Nemyslíme teraz strihy na šatách, ale strihy vlasov, ktoré sa síce neustále menia, niektoré však pretrvávajú napriek rokom a napriek desaťročiam. Je pravda, že niektoré módne výstrelky sa už do módy asi nikdy nevrátia. Aspoň v to dúfame. A netvrďte nám, že vy nie. Kto by chcel vrátiť pánske strihy z osemdesiatych rokov? Myslíme si, že naozaj nikto. Oblečenie sa možno vracia, no takéto účesy naozaj len málokedy.

bruneta
 
Krátke vlasy len pre odvážne ženy
Aj keď sú krátke strihy stále moderné, nie každej žene skutočne pristanú. Väčšina zo žien len málokedy nájdu odvahu na to, aby svoje dlhánske pramene vymenili za pánsky strih, ktorý z nich možno urobí šmrncovnú lady, ale prídu tak o niečo, o čo sa dlho starali. Roztopašné chlapčenské strihy sú však stále obľúbené a populárne. V mnohých ohľadoch ich ženy vnímajú aj ako veľmi praktické a ani sa im nečudujeme. Je to hravé, je to milé a aj keď krátke vlasy mnohých chlapov odradzujú, veríme, že majú aj svojich obdivovateľov.
 
Polodlhé vlasy, ktoré majú šmrnc
Už dlhšie medzi ženami pretrváva trend, ktorý mnohé z nás volajú laicky vpredu dlhé, vzadu krátke. Nie každému sa takáto extravagancia páči, my si však myslíme, že je to niečo, čo urobí zo ženy ženu. Je to moderné a vyzerá to skutočne veľmi dobre, možno by ste sa tomu až priam čudovali. Opäť sa nájdu aj odporcovia tohto strihu, ktorí jednoducho nechápu zmysel. My ho však vidíme a vidia ho aj ženy, ktoré tento strih vážne milujú a nevedia sa ho vzdať.

dívka
 
Dlhá klasika, ktorá neomrzí
Vlasy dlhé po pás, ktoré obľubujú ženy, ktoré sa stále cítia ako princezné. Hoci je dlhé a mohutné háro neustále populárne, chlapi ho milujú a ženy sa ho za žiadnu cenu nechcú vzdať, nepríde vám to už trošku nudné? No ako sme spomínali už v úvode, ženy, ktoré sa cítia ako princezné fandia dlhým a klasickým strihom. 

About the Author

You may also like these

No Related Post