Tipy a rady na zimnú obuv 2018

Kedysi by sme už dávno nenosili tenisky a sukne, no dnešný rok nám nadelil teplejšie počasie, a tak sa aj riadime. Nosíme ešte stále tenisky a inú obuv typickú skôr pre teplejšie obdobie, no začína sa nám ochladzovať, a tak treba navštíviť obchody so zameraním na štýlovú obuv. Chceme pohodlie, ale ak uvidíme nádherné topánky, už je po pohodlí. Je jedno, že sú o číslo menšie, sú skvostné a nemôžete sa ich vzdať. Tento pocit zažíva mnoho žien, no nemusí to tak byť. Môžete si vybrať aj také, ktoré budú na vašich nohách sedieť ako šité na mieru ! Ďalšou neoddeliteľnou súčasťou topánok je ich cena. Nesmie byť príliš nízka, chceme predsa kvalitu, no nemôže ani presahovať svoje limity, aj keď ľuďom z bohatších vrstiev môže byť táto položka ľahostajná. Poďme sa teda konečne dostať k samotným topánkam, ktoré ovládnu túto zimu !

podzimní boty

Ako aj minulá zima, aj táto bude obdarená novou obuvou, ktorá zažiari v očiach každej ženy. Nádherné čižmy, ktoré sú aj v prevedení pre mužov, sa nazývajú trapery. Vyznačujú sa vysokou odolnosťou voči šmykľavým povrchom vďaka super podrážke, ktorá navyše vytvára aj estetický dojem. Vnútro týchto topánok je špeciálne navrhnuté pre komfort chodidiel a často je vyrobené z teplého materiálu. Topánky by mali byť nepremokavé, no tieto slová treba vždy brať s nadhľadom, nie sú to predsa gumáky ! Sú v rôznych farbách – za najhorúcejší trend je považovaná farba „military“, čo v preklade znamená vojenská zelená a druhé miesto si poslušne držia klasické kovbojky. Ženy, čo neodolajú čiernym členkovým čižmám z pravej kože si tiež prídu na svoje. Naopak aj vysoké čižmy nad kolená zohrávajú vo svete módy čoraz väčšiu úlohu, no nie každej pristanú – nechcete predsa vyzerať ako kocúr v čižmách, však ?

moda

Chystáte sa na lyžovačku ?
Zima spojená s čerstvo napadaným snehom je krásne obdobie, ktoré naše topánky veľmi ťažko zvládajú. Výrobky zo semišu musíme preto odložiť bokom, a na rad musia prísť kožené čižmy alebo snehule. Zdajú sa vám snehule nemódne ? Práve naopak ! Snehule sú teplé a mäkké, veľmi komfortné a naozaj štýlové. Môžete ich nosiť všade, kam sa vám zachce – najlepšie na lyžovačku ! Ak ste typ na turistiku, táto obuv spĺňa všetky kritériá a zaraďuje sa medzi najlepšiu alternatívu vôbec. Ako plus sa uvádza bezkonkurenčná cena, nájdete ich v každom obchode, či už v nákupných centrách alebo internetových eshopoch. Ich široký výber vás určite naláka a jedny z nich si jednoducho zamilujete !

About the Author

You may also like these

No Related Post