Stránky, o ktorých možno neviete

Web nám poskytuje veľké množstvo svojich rôznorodých stránok. Preto je pochopiteľné a zrejme sa to týka každého jeho užívateľa, že množstvo stránok nestihneme navštíviť, o mnohých stránkach nevieme, pričom je to škoda. No skrátka jeden človek nemôže stihnúť navštíviť všetky stránky na webe a to ani za celý svoj život. Niektoré stránky o ktorých možno nevieme môžu byť pritom super a užitočné. Práve preto príde vhod rada a informácia.
pracovní stůl
O ktorých zaujímavých webových stránkach možno neviete
Hacker Typer– Ide skôr o takú srandu. Pomocou tejto webovej stránky sa Vám objaví grafická podoba stránky, do ktorej môžete písať, no tá výzorom pripomína, ako by ste hackovali alebo robili podobnú aktivitu, akú vidíme vo filmoch. Viete, tá čierna obrazovka a zelené písmenká. Takouto formou môžete oklamať kamaráta vedľa Vás a spraviť zo seba počítačového génia, teroristu, hackera 😀
•        No ako vravím, ide iba o žart, iba o písanie v grafickej podobe, ktorá pripomína plochu hackerov.
TV Countdown– Mávate ten pocit, kedy je okolo nás množstvo filmov a seriálov, no nevieme si zorganizovať, čo chceme vlastne sledovať? Nakoniec to skončí tak, že v tom nemáme plán a nepozeráme nič. Práve na tejto stránke si môžete urobiť Váš plán a zoznam seriálov i filmov, ktoré budete sledovať. Pomocou tejto stránky si Váš TV plán ľahko zorganizujete.
moderní monitor
Account Killer– Máte vytvorený profil na veľa stránkach a túžite množstvo svojich starých profilov vymazať? Pomocou tejto stránky prehľadne zmažete svoj starý účet zo stránky, na ktorej už nechete byť registrovaní. V mnohých prípadoch, kedy chceme svoj účet zrušiť normálne cez stránku, cez ktorú sme si účet vytvorili, to nebýva vôbec ľahké. Stránky nechcú prichádzať o svojich zaregistrovaných užívateľov a nedajú nám taký ľahký prístup, aby sme náš účet vymazali. No pomocou tejto stránky to bude jednoduché. Vymažete svoje staré profily z mnohých stránok a to len pár kliknutiami.
 

About the Author

You may also like these

No Related Post