NETFLIX – domáce kino

                Počuli ste už to slovo alebo o tejto službe, ale neviete o čo ide? Nevadí my vám to „predstavíme“. Netflix je svetoznáma zahraničná služba, ktorá ponúka sledovanie filmov, seriálov, dokumentov, rozprávok a veľa ďalšieho priamo u vás doma. Nevadí ak ide o nový film, ktorý vyšiel minulý týždeň, to všetko je dostupné. Dokonca Netflix ponúka aj svoje vlastne tvorby. A nie hocijaké ide o kvalitné seriály ako Narcov, Daredevil a podobne.
západy slunce
                Jedine čo je potrebné mať, je rýchle internetové pripojenie pre bezproblémové sledovanie bez rôznych zásekov. Jedinou menšou nevýhodou je to, že na to, aby ste mohli sledovať najnovšie filmy a seriály potrebujete platiť mesačný poplatok. No ten nie je vysoký a určite sa to oplatí. Služba Netflix je dostupná na Slovensku od 6. januára minulého roku, kedy sa oficiálne spustila. Jedinou podmienkou je registrovanie a zadanie údajov o platobnej karte resp. môžete využiť služby PayPal.
                Ako nový zákazník získavate určité výhody v podobe bezplatnej sledovanosti a využitia tejto služby, avšak bezplatná služba je len skúšobná a platí iba mesiac. Potom už nasledujú mesačné poplatky a to sa musí spraviť manuálnou deaktiváciou, tak aby ste na to nezabudli a zbytočne vám nesťahovali peniaze z účtu.  
popcorn
                Čo sa týka toho aké a koľko filmov tam nájdete je jednoduché, celá ich databáza obsahuje desaťtisíce filmov a to isté platí aj o seriáloch. Každý filmový alebo seriálový fanúšik si tam nájde to svoje. No čo sa týka Slovenských seriálov, tak tu sme skeptický, pretože žiadny seriál zo Slovenskej tvorby sa tam nenachádza. Zároveň je to bezpečné z pohľadu deti, keďže táto služba tvrdo odcudzuje filmy pre dospelých, takže žiadny sexuálny obsah tam nečakajte. Bohužiaľ ani slovenský alebo český dabing, takisto aj titulky. Väčšina filmov je tam v originálnom znení, no diskutovalo sa aj o tom, že titulky by neskôr mohli pribudnúť a pokrývať väčšinu filmov.

About the Author

You may also like these

No Related Post