LED žiarovky s tiež dočkali svojej slávy

Najpoužívanejší typ LED žiaroviek, ktoré sú vybavené závitom E27,sa stal pre spotrebiteľov číslom jeden z viacerých dôvodov. Výkon týchto žiaroviek je porovnateľný s ich predchodcami, vyznačujú sa dlhou životnosťou a sú ekologické. Do popredia záujmu ich posúva aj vlastnosť, ktorú ich predchodcovia nemali, a to že po zapnutí okamžite dosiahnu maximálne rozsvietenie až na dosiahnuteľnú svietivosť a tak je to aj vtedy, ak žiarovky opakovane zapínate a vypínate.

wall-light-projectors_250994-580

Spoločnosť LEDprodukt s.r.o. je predajcom svetelných zdrojov, medzi nimi sú aj LED žiarovky s rozličnými výkonmi, vo viacerých variantoch čo sa týka farebnosti a tiež uhla svietenia. Každá zo žiaroviek obsahuje inštalovaný CCD Driver, ktorého úlohou je zabezpečiť, že ak žiarovku vypnete, nebude jemne blikať alebo svietiť, čo sa stáva pri lacnejších výrobkoch. Firma led ziarovky e27 svoje produkty dováža priamo od výrobcu, čo je zárukou kvality výrobkov aj všetkých komponentov či príslušenstva, takisto je kvalitné produkované svetlo žiaroviek s CRI80.

Svetlo žiaroviek sa rozdeľuje do troch skupín odtieňov bielej farby: studená, teplá a neutrálna biela. Každý výber je však iba na rozhodnutí zákazníka, platí však nepísané pravidlo, že studená biela podporuje aktivitu, športovú alebo pracovnú, teplé odtiene bielej prispievajú k oddychu a relaxu a kompromisné riešenie je vybrať si neutrálnu bielu, ktoré nahradí oba prípady.

glowing-led-lamp-incandescent-bulbs-dark_168730-1009

Typ Dual-White vám umožní vybrať si a zachovať farby svetla, ktoré môžete nastavovať pomocou diaľkového ovládača, teda plynulý prechod od teplej cez neutrálnu až po studenú bielu farbu svetla. Okrem toho sa dá navoliť aj nočný režim, stmievanie či zmena intenzity osvetlenia. RGB a RGB-W sú kombináciou teplej a studenej bielej, no horúcou novinkou je LED žiarovka RGB+DUAL-WHITE, ktorá v sebe skrýva všetky typy plus široké spektrum farieb, a tak je možné pohrať sa aj s farbami a zvoliť si ich podľa aktuálnej nálady či príležitosti.

V poslednom období sa centrom záujmu stali retro žiarovky s tradičným tvarom sklenenej banky pod názvom RETRO FILAMENT. Tie v sebe spájajú modernú technológiu s tradičným dizajnom, čo je veľmi zaujímavé spojenie.

About the Author

You may also like these