Led reflektor 100w – pre vonkajšie aj vnútorné použitie

Kvalitné osvetlenie v dnešnej dobe už nie je nič výnimočné, pretože technológia výroby značne pokročila a na trhu sú rôzne moderné možnosti a pestrý výber pre rôzne požiadavky a potreby užívateľov.
Veľmi obľúbenou možnosťou je technológia LED, ktorá prináša skvelé varianty osvetlenia v jednoduchých aj veľmi náročných prevedeniach. Jednou z možností, ktoré sú vysoko efektívne, praktické a zároveň kvalitné a estetické je led reflektor 100w.

barevné reflektroy

Jedná sa o plnohodnotné osvetlenie, ktoré v dnešnej dobe nahradzuje osvetlenie halogénové.Slúži nielen pre súkromné využitie v domácnostiach a osvetlenie záhrad, domov či iných priestorov, ale nachádzajú v hojnom počte využitie aj v komerčných priestoroch ako sú rôzne druhy budov, zámkov, parkov, ulíc, ihrísk, štadiónov a mnoho ďalších dôležitých priestranstiev.

Sú obľúbené aj z dôvodu vysokej odolnosti a výdrže, pretože dokážu svietiť až 50 tisíc hodín.Nevyžadujú ani špeciálnu údržbu a jednoducho sa ovládajú. Okrem toho ako všetky technológie LED, tak i v tomto prípade môžete očakávať úsporu elektrickej energie a tým pádom i vašich výdajov.
Oceníte aj ten fakt, že sa nezahrievajú, takže ich môžete bezpečne využívať a svietia ako dlho potrebujete.

reflektroy

Osadenie pohybovým čipom

V tomto prípade si môžete užívať ešte ďalšiu skvelú vymoženosť a síce osadenie čipom COB značky GENESIS.Prípadné pohybové čidlo zas umožňuje rozsvietenie vždy tam, kde je to potrebné a nie je jednoduché v tme nájsť rýchlo vypínač.
Moderné riešenie osvetlenia vonku i vnútri je dokonca vodeodolné a tým vám vzniká ďalší dokonalý komfort pre každodenné využitie.
Konštrukcia je zhotovená z hliníku a tvrdeného skla, ktoré zaručujú dlhú životnosť a odolné využívanie. Sfarbenie svetla v prevedení studená biela splňuje všetky požiadavky a ponúka kvalitné svetlo, ktoré poskytne dokonalý komfort.

About the Author

You may also like these

No Related Post