Dnes zmeníte svet

Keď som si niekedy niečím vo svojom živote nebola istá, tak je to určite to či robím všetko správne. Viete, vy si to myslíte. Spoliehate sa na to, že nech sa deje čokoľvek, určite veľmi dobre viete, čo robíte a prečo to robíte. Ale aj tak vám v hlave často zostáva len jedna nevypovedaná otázka, malinký hlások, ktorý sa vám ozýva v hlave a hovorí „Ale čo ak predsa len…?“ Asi som trošku vadná, no napriek tomu som presvedčená o tom, že všetko, čo som urobila možno nebolo na škodu. Asi je jasné, že nakoniec sú to možno len hlúposti, ale ja chcem tejto planéte naozaj pomôcť.

potahové látky

Môžem urobiť viac?
Ak chcete urobiť niečo, čo je pre vás podstatné, je jasné, že s tým proste musíte nejako pracovať. Neviem či si to celkom uvedomujete, ale nech sa deje čokoľvek, určité veci proste musíte zvládať a ja som ich možno celkom nezvládala. Možno som chcela, aby boli veci v poriadku, ale možno som chcela aj to, aby sa na niečo ľudia nepozerali. Neviem no, tiež som niekedy odhodila žuvačku na chodník. Potom som mala výčitky, ale urobila som to, rozumiete? Teraz to chcem nejako vynahradiť.

látky

Chcem zachrániť planétu
Asi je jasné, že sama nezachránim planétu a neurobím z tohto všetkého miesto, kde sa ľuďom bbude žiť úžasne, krásne, lepšie a krajšie. Ale aj keď si možno myslíte, že to za to nestojí, je dosť pravdepodobné aj to, že sa mýlite. Ja som chcela, aby som mala možnosť urobiť viac. Preto som začala premieňať môj starý nábytok na nový len tým, že použijem potahove latky. Dobre, rozumiem. Asi to znie pre väčšinu ľudí veľmi strelene a dajme tomu, že aj ja som bola enormne strelená, ale nie je to nič, čo by skutočne nemohlo ľuďom pomôcť, viete? Alebo teda aj našej planéte. Ale v prvom rade ľuďom, pretože ušetríte peniaze a zároveň aj planétu. Je to jednoducho výhra dva v jednom, a to je vážne krásne.

About the Author

You may also like these

No Related Post