Ako vo dvojici zahnať nudu bez väčších výdavkov?

Pre pohodlných

Keď nie sú prostriedky tak sa jednoducho nedá veľmi rozhadzovať. Záleží na vás, aké činnosti obľubujete. Možno vám bude vyhovovať leňošenie na gauči. V tom prípade vyberte dobrý film a na konci ho s partnerkou okomentujte. Ak sa nedokážete nadchnúť pre dokonalý film, vyberte nejaký dokument, ktorý vás zaujíma. Kedysi ľudí spájalo čítanie kníh, ale dnes sa ku informáciám dostávame ľahšie a to cez internet a televíziu. Preto skúste začať sledovať seriál alebo dokument, ktorý vás baví. Či už je to o histórii, o zvieratách alebo o športe, ak vás to má s partnerkou zabaviť a môžete vďaka tomu zdieľať svoje nadšenie, ste na správnej ceste.

les

Pre neposedných

Ak ste akčnejší typ a nedokážete doma obsedieť, zvoľte určite turistiku. Prejdite s partnerkou celé okolie a započúvajte sa do prírody. Skúste túru na hrad. Nestojí to toľko peňazí a udržíte sa v dobrej kondícii. Zdolávate tak svoje hranice a posúvate ich ďalej. Pri troche šťastia cestou s partnerkou zažijete dobrodružstvo.
Ak vás turistika nudí a ste orientovaní na loptové hry, skúste s partnerkou začať trénovať. Nemusíte chodiť na tréningy, ktoré vás niečo stoja. Keď hráte len pre radosť, vždy sa do toho pustíte s väčším odhodlaním, ako keď vás do toho núti tréner.
Skúste cyklistiku alebo beh. Veď kto doma nemá bicykel? Na bicykli sa toho dá veľa zažiť a vidieť. Zoberte si so sebou jedlo a stan a urobte si menšiu výpravu.

dálkové ovládání

Pre cestovateľov

Ste študenti a máte vlaky zadarmo? Využite to! Máte na dlani celé Slovensko a jeho krásy. Prejdite každý jeho kút. Nebojte sa vybrať sa aj cez celú republiku. Vo vlaku má človek možnosť spoznať obrovské množstvo nových ľudí a urobiť si kontakty po celom Slovensku. Možno sa vám jedného dňa zídu. Nikdy neviete kam vás vietor zaveje. Možno objavíte miesto kam patríte. Nikde nie je napísané, že keď ste sa niekde narodili, musíte tam aj ostať. Keď cestujete, príležitosti sa naskytajú samé. 

About the Author

You may also like these

No Related Post