Vaše auto bude opäť ako nové

Žiadneho majiteľa auta nepoteší, aj nájde svoje auto zrazu poškodené. Výkyvy počasia sú nevyspytateľné a ľudia takisto a často si to odnesú práve zaparkované autá. Vandalizmus, krupobitie, ale aj nevhodné parkovanie vedľajšieho auta má často za dôsledok poškodenie vozidla bez toho, aby to majiteľ vôbec tušil. Ak sa Vám takáto nemilá situácia prihodí, dokážeme ju vyriešiť. Auto zbavíme všetkých preliačín a poškodení rôzneho rozsahu a Vaše auto Vám vrátime ako nové – bude vyzerať presne tak isto ako pred poškodením.

havarované autá

Využívame najefektívnejšiu metódu opravu povrchov áut – metódu PDR Paintless dent repair, ktorá zaručuje výsledný efekt tak jedinečný, že sú z neho majitelia poškodených áut doslova nadšení. Táto metóda je vysokoefektívna, oprava preliačin vďaka nej prebehne rýchlo a nie je nutné žiadne dodatočné lakovanie. PDR metóda je najrozšírenejšia forma opravy karosérií v zahraničí, kde si drží prvé miesto už dve desiatky rokov, aj keď u nás je ešte stále novinkou. Náš profesionálny tím túto metódu využíva pravidelne, a o našich výsledkoch svedčia tisícky spokojných majiteľov vozidiel po celom svete, kde boli výsledky našej práce ocenené. Nami šetrne, no zároveň vysoko efektívne opravené vozidlá ocenili v Luxembursku, Belgicku a Rakúsku a výsledky našej práce jazdia aj v Mexiku a Amerike.

ťuknutie v premávke

V čom spočívajú výhody PDR metódy? Auto na svojej hodnote nič nestráca tým, že zachovávame pôvodný lak bez tmelenia, brúsenia a následného lakovania a hlavne – takáto oprava trvá podstatne kratšie ako opravy použitím iných metód.

Prečo sa obrátiť práve na nás? Pretože pre nás je vždy za všetkých okolností zákazník na prvom mieste. Veľmi dobre si uvedomujeme, ako ste na svoje auto naviazaný a ako Vám záleží na tom, aby bolo dokonalé bez akýchkoľvek poškodení. Výsledky našej práce hovoria sami za seba a my máme istotu, že budete spokojní – preto Vášmu autu poskytneme doživotnú záruku na všetky opravy poškodení a preliačín po krupobití metódou PDR. Vy sa vďaka nám už nemusíte neočakávaných situácií viac obávať.

About the Author

You may also like these